Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Garmin Forerunner 10 – dla każdego biegacza

2012-09-17

Prostota, wygoda i niezawodność – najnowszy zegarek dla biegaczy z odbiornikiem GPS.
Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje nowy sportowy zegarek Forerunner 10 – doskonałe rozwiązanie dla biegaczy niezależnie od ich poziomu zaawansowania, dostępne w wyjątkowo przystępnej cenie. Forerunner 10 dostarcza najważniejsze dane treningowe, monitorując na bieżąco wyniki i informując o pobitych rekordach.


„Forerunner 10 wyróżnia się lekkością, prostotą i wygodą, gwarantując jednocześnie niezawodność i dokładność Garmina” - mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Precyzyjnie mierzy dystans, prędkość i spalone kalorie, pomagając w osiąganiu wyznaczonych celów. Forerunner 10, dostępny w trzech modnych kolorach, zwraca uwagę atrakcyjnym wzornictwem i motywuje biegaczy, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.”


Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i można rozpoczynać trening. Forerunner 10 jest niezbędnym narzędziem dla każdego biegacza, który chce monitorować swoje cele i osiągać coraz lepsze rezultaty. Pokazuje, jak długo i jak daleko pobiegliśmy, dostarczając jednocześnie informacje o spalonych kaloriach. Zapamiętuje trasę biegu, by można było ją przeanalizować i wrócić do niej w każdej chwili.


Forerunner 10 został zaprojektowany nie tylko z myślą o zaawansowanych sportowcach. Doskonale sprawdzi się jako pomocnik początkującego biegacza i zmotywuje nawet tych najbardziej opornych.
Osobiste rekordy: Gdy pobiegniesz szybciej lub dalej niż kiedykolwiek wcześniej, Forerunner 10, po zakończonym biegu, automatycznie pogratuluje Ci pobitego rekordu.

 
Dane treningowe z Forerunner 10 można przesyłać do serwisu Garmin Connect, gdzie sportowcy mogą śledzić swoje wyniki i dzielić się osiągnięciami z innymi użytkownikami z całego świata. Dane są przedstawiane w postaci wykresów, grafik, statystyk oraz map topograficznych tras, a osobisty profil umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich biegów i indywidualnych rekordów.


Forerunner 10 jest najnowszym rozwiązaniem z rosnącego segmentu fitness firmy Garmin, oferującego innowacyjne technologie i produkty dla amatorów sportu. Producent promuje aktywny i zdrowy tryb życia. Urządzenia Garmin stają się niezbędnymi narzędziami treningowymi zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Więcej informacji o funkcjach, cenach i dostępności produktów Garmin można znaleźć na stronach: http://www.garmin.com/pl/products/do_formy/ , www.garmin.blogs.com oraz http://twitter.com/garmin. Więcej informacji o modelu Forerunner 10 pod adresem http://www.garmin.com/pl/forerunner10.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: