Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Tango 12 Finale – Oficjalna Piłka Meczowa na finał UEFA Euro 2012™

2012-05-10

adidas przedstawił Oficjalną Piłkę Meczową na finał UEFA EURO 2012™ - Tango 12 Finale. Piłkę zaprezentował Iker Casillas - kapitan broniącej tytułu reprezentacji Hiszpanii oraz Realu Madryt. Uroczystość odbyła się w Miasteczku Futbolowym w Madrycie.

Wzorując się na klasycznym wyglądzie piłek Tango, używanych podczas FIFA World Cup™ oraz UEFA EURO™ w latach 80-tych, adidas Tango 12 Finale odzwierciedla nowoczesną interpretację kultowego wzoru. Zawiera kolorowy kontur inspirowany flagami gospodarzy turnieju: Polski i Ukrainy. Wpisane w kształt Tango specjalne grafiki, stanowią odwołanie do kluczowych wartości piłki nożnej – jedności, rywalizacji i pasji.

Prace nad adidas Tango 12 Finale trwały ponad dwa lata. W tym czasie piłka została poddana dwóm rygorystycznym procesom testowania. Testy jakościowe przeprowadzone zostały w ośmiu krajach, przy zaangażowaniu klubów i federacji oraz piłkarzy. Zarówno tych profesjonalnych jak i amatorów. Testy ilościowe wykonywane były w warunkach laboratoryjnych. Wykazały one, że adidas Tango 12 Finale nie tylko spełnia, ale nawet przekracza wszystkie standardy i normy FIFA Approved dla Oficjalnej Piłki Meczowej. Jest ona najdokładniej przetestowaną futbolówką, jaką kiedykolwiek wyprodukowała firma adidas.

Piłka Tango 12 Finale w sprzedaży znajdzie się już od czerwca 2012 roku. Więcej informacji na temat produktów i usług adidas pod adresem www.adidas.com/football lub www.adidasnewsstream.com.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: