Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Szybkie modelowanie sylwetki – trening w domu na rowerze spinningowym Body Sculpture

2012-03-02

Wiosna za pasem, czas zadbać o swoją formę i popracować nad sylwetką. Najpopularniejszą metodą na poprawę kondycji jest jazda na rowerze. Dopóki jednak aura nie sprzyja wycieczkom rowerowym, nie do przecenienia jest trening w domu na rowerze spinningowym. To najlepszy sposób dla tych, którzy chcą szybko pozbyć się zbędnych kilogramów - podczas godzinnego treningu spalamy nawet do 900 kcal!

Aby osiągnąć zamierzony cel potrzeba determinacji i konsekwencji. Kluczem jest motywacja i wybór dobrego sprzętu. Rowery spinningowe BC 4620 i BC 4630 marki Body Sculpture spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Solidna rama, wytrzymały mechanizm korbowy o cichej i pozbawiona wibracji pracy, 18-kilogramowe koło zamachowe o równomiernie rozłożonej masie gwarantujące płynny ruch, wielofunkcyjny komputer, oparcia na łokcie i kierownica umożliwiająca wiele rodzajów chwytów to cechy, które powinny decydować o wyborze dobrego roweru spinningowego do domowej siłowni. Trenowanie na takim sprzęcie daje poczucie komfortu, bezpieczeństwa i przede wszystkim chęć do kontynuowania treningów!

Zachęcamy do domowych treningów i zapraszamy do wspólnej Zabawy, w której można otrzymać jeden z profesjonalnych rowerów marki Body Sculpture! Szczegóły na www.facebook.com/BachaSport

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: