Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Unikalne złote buty dla najlepszego piłkarza świata

Trzeci z rzędu triumf Leo Messiego w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata (FIFA Ballon d’Or) został uhonorowany również przez firmę adidas. Specjalnie dla Argentyńczyka przygotowano złote obuwie, symbolizujące zdobycie przez niego Złotej Piłki w 2011 roku.


Leo Messi w złotych butach zagrał dwukrotnie. Wyjątkowe buty adizero F50 przyniosły mu szczęście. W niedzielnym meczu ligi hiszpańskiej gwiazdor Barcelony dwa razy pokonał bramkarza Betisu Sevilla, a jego drużyna wygrała 4:2. Wcześniej wystąpił w nich w spotkaniu Pucharu Króla z Osasuną. Złotych butów przygotowanych na tę okoliczność nie można kupić
w sklepach. Można je zobaczyć na profilu adidas football Polska (http://www.facebook.com/adidasfootballpolska).

Złote korki Leo Messiego zawierają specjalne, spersonalizowane elementy. Na każdym z trzech pasków umieszczono daty zdobycia Złotej Piłki: 2009, 2010 i 2011. Obok napisów: FIFA BALLON D’OR oraz PLAYER OF THE YEAR, na obuwiu ulokowano także frazę GRACIAS A TODOS (Dziękuję wszystkim) i flagę Argentyny.

W najbliższym, środowym klasyku z Realem Madryt w Pucharze Hiszpanii, Leo Messi zaprezentuje z kolei nowy egzemplarz najnowszej kolekcji kolorystycznej F50. Ten model będzie dostępny w sprzedaży od marca 2012 r.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: