Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Wesołych Świąt z nową butelką SIGG projektu James'a Rizzi

2011-11-25

James Rizzi artysta pop-artu łączy zabawę ze sztuką. Jego kolorowe i radosne prace pełne są szczegółów wartych odkrycia. I nawet jeśli jego barwne kompozycje zawierają w sobie elementy widziane z perspektywy dziecięcej niewinności nigdy nie wydają się naiwne. Niewątpliwie oryginalny styl Rizziego inspiruje ludzi w każdym wieku, a teraz stał się dostępny dla kolekcjonerów na butelkach SIGG.

Jako reprezentant pop-artu, amerykański artysta-malarz James Rizzi jest mistrzem łączenia i podkreślania pozornie różnych elementów w swoich pracach. Rizzi mieszka i pracuje w swoim studio w sąsiedztwie Manhattan’s SoHo niestrudzenie tworząc nowe dzieła i prace na wystawy. Studiował sztukę na Uniwersytecie Floryda i zdobył sławę w USA swoimi pierwszymi pracami. Od samego początku odnalazł swój unikalny i radosny styl na wyrażanie emocji i rzeczywistości.

Butelka SIGG projektu Jamesa Rizzi.

Na początku Rizzi nie zajmował się ilustrowaniem i rysowaniem, ale tworzeniem prac, które były mieszanką  malarstwa i rzeźby. Niezależnie od wszystkiego jedną z najważniejszych cech jego twórczości niezmienną od lat (i większość ludzi z nią kojarzy nazwisko James Rizzi) jest sztuka 3D, którą odkrył i udoskonalił.

Krótko po zakończeniu szkoły zaczął publikować swoje własne prace i dostał możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności w Muzeum Brooklyn w Nowym Jorku.

Artysta zdobył światową sławę i od malarstwa i rzeźby przeszedł do tworzenia animacji do teledysków, projektowania zarówno okładek płyt cd jak i porcelany Rosenthal, a ukoronowaniem stały się projekty naszych nowych butelek SIGG.
Dziecięca prostota i zawsze obecna odrobina optymizmu są cechami, które jak zwykle charakteryzują projekty Jamesa Rizzi.

Butelka SIGG James Rizzi jest dostępna wyłącznie na stronie sklepsigg.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: