Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

adidas Terrex – nareszcie zima!

2011-11-24

Wielu oddałoby dużo, żeby w ogóle jej nie było, albo żeby jak najszybciej minęła. Zima! Dla wspinaczy to długo wyczekiwany czas ekstremalnej aktywności!
Raki gotowe, czekany naostrzone – w górę! Dzięki lekkiej i funkcjonalnej kolekcji odzieży dla wspinaczy adidas Terrex, Twoje przejścia będą szybsze i bezpieczniejsze.

Zimą żadna górska droga nie jest łatwa. Nawet ta, która latem nie sprawia problemu, zimą nabiera nowego oblicza. Zimowe przejścia dają ogromną satysfakcję, ale wymagają szczególnie starannego przygotowania: plan wyprawy musi być dopięty na ostatni guzik, schemat drogi poznany na pamięć, a sprzęt gotowy na najtrudniejsze wyzwania. Bezpieczne wspinanie w takich warunkach wymaga zaawansowanej technologicznie odzieży, która zapewni ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a po spakowaniu będzie lekka i nie zajmie w plecaku dużo miejsca.

adidas w oparciu o doświadczenia wspinaczy takich jak bracia Huberowie, Beat Kammerlander czy Alex Luger, stworzył kolekcję Terrex, zapewniającą komfort i pewność zdobywania najwyższych szczytów w każdych warunkach.

Kurtka adidas Terrex Swift 3in1 to innowacyjne połączenie warstwy wierzchniej z Gore-Texu® z warstwą wewnętrzną z Primaloftu®. Pierwsza, to oddychająca membrana, dzięki której wspinacz jest chroniony przed wiatrem i śniegiem, druga zapewnia optymalny komfort cieplny. Primaloft® to materiał, który zachowuje właściwości grzewcze nawet wtedy, kiedy jest wilgotny. Konstrukcja adidas Terrex Swift 3in1 umożliwia łatwe rozdzielenie warstw, dzięki czemu w każdej chwili możliwe jest dostosowanie ubioru do aktualnie panującej pogody. Obie warstwy odzieży wyposażone są w system Formotion™, który zapewnia pełną swobodę każdego ruchu co dla wspinaczy, w czasie dalekich ruchów, jest szczególnie ważne.

Kurtka jest zaprojektowana z myślą o wspinaczach, którzy potrzebują sprzętu
o najwyższej funkcjonalności. Projektanci adidas zadbali o łatwy dostęp do kieszeni
po założeniu uprzęży, a specjalna konstrukcja kaptura pozwala na łatwe i szczelne dopasowanie do kasku. Przedłużone rękawy można dostosować do każdych rękawic tak, aby nie narażać dłoni na wychłodzenie.

Kolorystyka kurtki odpowiada najnowszym oczekiwaniom zdobywców – męska, utrzymana w odcieniach koloru niebieskiego i granatowego, damska - w eleganckim głębokim fiolecie.

Spodnie adidas Terrex Windstopper Softhell Pant pozwolą na swobodne poruszanie się w śniegu oraz w czasie nawet największego wiatru chroniąc ciało przed chłodem. Materiał Windstopper Softshell zapewnia pełną ochronę przed wiatrem oraz wilgocią, a zastosowany system Formotion™ pozwoli pewnie wykonać każdy krok. Komfort ich noszenia gwarantują mocne szelki.

Uzupełnieniem zimowego stroju są buty adidas Terrex Trek FM GTX, które pozwolą na bezpieczne poruszanie się w wymagających warunkach zimowych. Wodoodporna membrana z Gore-Texu® zapewnia utrzymanie stóp suchych, a wysoka cholewka gwarantuje maksymalną stabilność. Zastosowane w podeszwie systemy Formotion™ oraz adiPRENE® sprawią, że wygoda i pewność będą towarzyszyły Ci na każdym kroku.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: