Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Pure Project - nowa linia butów Brooks

2011-11-10

Najnowsza kolekcja butów biegowych Pure Project od firmy Brooks jest już dostępna w Polsce. Flagowy model kolekcji - Pure Connect charakteryzuje niesamowita elastyczność i ścisłe przyleganie do stopy.

Flagowy model z kolekcji Brooks PureProject, Pure Connect stawia jak najmniej pomiędzy biegaczem i ziemią. Cechuje się połączeniem wyjątkowo lekkich materiałów oraz innowacyjnych technologii, wliczając w to przedłużony Toe Flex (wycięcie w podeszwie oddzielające paluch od reszty palców ) zapewniający niesamowitą elastyczność, Nav Band (specjalny pas) umożliwiający jeszcze ściślejsze przyleganie, oraz IDEAL Heel (specjalna konstrukcja pięty) promująca bardziej naturalne stawianie kroków. Od teraz biegacze mogą połączyć się z ziemią i uruchomić nowe mięśnie w stopie.

Andre Kriwet, globalny dyrektor obuwia Brooks: “Biegacze mówili nam, że chcą poczuć drogę, przytulić się do nierówności w bucie, który będzie się nadawał do treningu od razu po wyciągnięciu z pudełka. Wspaniałe komentarze jakie otrzymujemy od biegaczy dowodzą, że udało się nam dostarczyć tego czego oczekiwali za pomocą kolekcji PureProject

PureProject to odpowiedź Brooksa na zamieszanie obecnie panujące na rynku w związku z ruchem biegania naturalnego oraz minimalistycznego.

Dyskusja tocząca się wokół minimalistycznego bądź bosego biegania dzieli świat. Całkowity bezsens, chwilowa moda, czy jednak rewolucja w sporcie? Długo dyskutowaliśmy nad tym pytaniem, a odpowiedź jest niekonwencjonalna i zarazem oczywista. Zapytaliśmy biegaczy – czego naprawdę chcą? Rezultat niekończących się rozmów był zaskakujący – i inspirujący: Biegacze chcą prostoty. Pragną intensywnego połączenia z otoczeniem. Chcą poczucia naturalności i biegowych doświadczeń pozbawionych barier. Poważnie podeszliśmy do tych potrzeb i posłużyliśmy się nimi przy planowaniu zupełnie nowej linii butów: PureProject. Dla wszystkich biegaczy którzy chcą czuć więcej.

Na kolekcję PureProject składają się 4 modele:
Connect – najbardziej wymagający i zarazem dostarczający najsilniejszy doznań biegowych
Flow – stosunkowo mocno amortyzowany, świetny model nadający się dla ludzi dopiero zapoznających z bieganiem minimalistycznych
Cadence – jedyny model w kolekcji Pure, przeznaczony dla biegaczy z nadmierną pronacją
Grit – but przeznaczony to biegania w trailowego. Zapewnia wyjątkowo dobre czucie trasy.


Connect

Flow

Cadence

Grit

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: