Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Chronograf SEIKO Sportura FC Barcelona

2011-10-04

Firma SEIKO rozpoczęła trzyletnią współpracę z klubem FC Barcelona. Biorąc pod uwagę posiadane przez FCB tytuły mistrza Ligi Hiszpańskiej i zwycięscy Ligi Mistrzów UEFA nie można było wymarzyć sobie lepszego partnera. Współpraca zaowocowała nową kolekcją chronografów z herbem i barwami klubu.

Poświęcenie szczególnej uwagi detalom odróżnia produkt dobry od perfekcyjnego. To samo tyczy się zegarków sportowych. Ten chronograf charakteryzują długie, zagięte elementy, które przylegają do nadgarstka, zapewniając idealne dopasowanie. Natomiast przyciski chronografu mają kształt stożków, które dzięki swojej szerokiej powierzchni umożliwiają precyzyjną obsługę. Specjalne oznaczenia godzin 2, 4, 8 i 10 są srebrne, dzięki czemu tarcza jest bardziej stonowana i czytelna.

Tarcza nowego zegarka przedstawia herb drużyny FCB wykonany w słynnych barwach ‘blaugrana’. Także herb i motto klubu „Més que un club” widnieją wygrawerowane na spodniej stronie koperty.

Bezkonkurencyjny lider wśród chronografów sportowych i najlepszy na świecie klub piłkarski połączyły siły, aby stworzyć chronograf SEIKO Sportura FC Barcelona – niepowtarzalny i będący obiektem pożądania zegarek, skrywający ducha zespołu i ciągłe dążenie do perfekcji, tak ważne dla obu zwycięzców. Zegarek został umieszczony w specjalnym pudełku i opatrzony pamiątkową broszurką, prezentującą głównych graczy i ich podpisy.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: