Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Spinning® - pewna droga do sukcesu! Zostań Oficjalnym Centrum Spinning®

2011-08-30

Czy nie przesuwając się nawet o milimetr można pokonywać setki kilometrów na rowerze w grupie przyjaciół, spalać kalorie w sposób kontrolowany pod okiem instruktora oraz czerpać z tego radość bez względu na wiek i poziom kondycji fizycznej? – można, dzięki uznanemu i cieszącemu się niesłabnącą popularnością programowi Spinning®. Zainwestuj w prostą drogę do sukcesu!

 

Prawie każdy klub fitness wyposażony jest w stacjonarne rowery treningowe. Jednak tylko wykupienie licencji pozwoli na legalne używanie znanej i cenionej nazwy Spinning®. Stając się Oficjalnym Centrum Spinning®,  klub otrzyma duże wsparcie marketingowe, a klienci będą mieć gwarancję fachowo prowadzonych zajęć na rowerach firmy STAR TRAC®.

 

Spinning® to marka znana i powszechnie kojarzona, jednak jak każdy produkt wymaga odpowiedniego wypromowania. Pomocne w tym mogą okazać się dostarczane przez Star Fitness materiały promocyjne i marketingowe. Dzięki obszernemu pakietowi bezpłatnych nośników można dotrzeć do swoich klientów jeszcze szybciej i skuteczniej.

 

Stając się Oficjalnym Centrum Spinning® klub otrzymuje, oprócz wsparcia promocyjnego i reklamowego, wsparcie szkoleniowe. Pedałować na rowerze potrafi każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak robić to w sposób efektywny, i jak tą wiedzę przekazać innym. Dlatego też wskazany przez Star Fitness Master Instruktor Programu Spinning® zadba o to, by instruktorzy mogli raz w roku zweryfikować swoje przygotowanie do prowadzenia zajęć. Podczas szkolenia marketingowego Star Fitness zadba o przygotowanie zespółu pracowników do skutecznego oferowania usługi. Klub otrzyma także: stałą opiekę ze strony doradcy Star Fitness, opracowany program zajęć i ćwiczeń, rabaty na szkolenia Spinning® Clinic i Spinning® CED.

 

Wszystko to można zyskać przy wykorzystaniu nowej rodziny rowerów Spinner®: Spinner® Blade, Spinner® NXT oraz Spinner® PRO zrewolucjonizuje zajęcia grupowe dzięki poprawionej biomechanice, jeszcze wytrzymalszej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym.

 

Więcej informacji:
Konrad Zieliński
Menadżer programu Spinning®
kzielinski@startrac.com.pl
GSM : +48 504 192 835
www.star-fitness.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: