Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Star Trac® o krok przed konkurencją!

2011-08-30

Star Trac® od 32 lat intensywnie pracuje na zasłużone miano lidera rynku fitness. Kolejne przełomowe i wizjonerskie rozwiązania producenta wyznaczają cykliczne zmiany, w kierunku których podąża cała branża. Tak było w momencie wprowadzenia na rynek pierwszego wbudowanego bidonu, wentylatora osobistego, złącza pod odtwarzacze iPod, skonstruowania bieżni na prąd stały czy linii produktów cardio. Stała współpraca z twórcami doskonałych i uznanych programów treningowych sprawia, że Star Trac® jest zawsze o krok przed konkurencją.

 

Wszystkie produkty Star Trac® są wspólnym dziełem doświadczeń branży fitness oraz wiedzy i pomysłów ekspertów i inżynierów biomechaniki ludzkiego ciała. Odnaleźć można je we wszystkich z ponad 160 przyrządów, urządzeń i akcesoriów do ćwiczeń siłowych. Każde z nich wykonane jest z wyjątkową dbałością o funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość. Cechy te, to także wizytówka linii produktów z monitoringiem pracy serca.

 

Star Fitness Sp. z o. o. jako wyłączny dystrybutor Star Trac® w Polsce zapewnia kompleksową obsługę wszystkim swoim klientom. Obejmuje ona odpowiedni dobór i dostawę urządzeń, kompleksowy i profesjonalny serwis oraz system szkoleń doskonalących kompetencje pracowników.

 

Star Fitness oferuje najkorzystniejszy stosunek najwyższej jakości produktów do ich atrakcyjnych cen oraz udostępnia bogaty pakiet instrumentów finansowania oraz szerokie wsparcie marketingowe, dzięki któremu zwiększą Państwo obroty swojego klubu.

 

Więcej o ofercie na www.star-fitness.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: