Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Slim Belly® rewolucjonizuje branżę fitness!

2011-08-30

Koncept Slim Belly® - laureat Złotego Medalu MTP na Fit-Expo 2011 - przeznaczony jest wyłącznie dla klubów fitness, które chcą sie pozycjonować na rynku jako specjaliści w kształtowaniu sylwetki i dzięki temu odróżnić się znacząco od konkurencji.


Temat odchudzania nie jest żadną nowością w branży. Kluczowym pytaniem jednak nie jest "czy" lecz "gdzie schudnę". Ponad 300 000 uczestników Slim Belly® w całej Europie oraz naukowe badanie przeprowadzone przez Instytut Doradctwa Medycznego i Sportowego (IMSB Austria) potwierdzają, że poprzez trening ze Slim Belly® miejscowe spalanie tłuszczu w okolicach brzucha jest możliwe.


Redukcja tłuszczu może wystąpić tylko w dobrze ukrwionych częściach ciała. W problemowych miejscach (brzuch, uda, pośladki) jest najczęściej słabe krążenie. Rozwiązaniem jest Metoda Airpressure Bodyforming! Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy, krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu.


Tłuszcze są aktywowane i transportowane do trenującego mięśnia, gdzie wykorzystywane są jako paliwo i spalane. Obok redukcji obwodu, także wygląd skóry ulega zancznej poprawie. Slim Belly® powoduje 8-krotnie wyższą redukcję tłuszczu w obszarze brzucha i bioder, tym samym dostarcza trenującym widoczne i wymierne efekty, a klubom fitness wielu nowych i zachwyconych klientów.


Dowiedz się wszystkiego o koncepcie, który rewolucjonizuje europejski rynek fitness od roku 2009. Miejsca i terminy wszystkich spotkań informacyjnych Slim Belly®:


Katowice - poniedziałek 26. wrzesień 2011
Warszawa - poniedziałek 03. październik 2011
Olsztyn - poniedziałek 24. październik 2011
Wrocław - piątek 04. listopad 2011


www.slim-belly.com

 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: