Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Schöffel Sportbekleidung GmbH

2011-08-02

Schöffel Sportbekleidung GmbH jest bez wątpienia wiodącą marką outdoorową i narciarską na obszarze niemieckojęzycznym Europy tj. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, w południowym Tyrolu (Płn. Włochy). Obecnie marka posiada dystrybucję także we Francji, Hiszpanii, Anglii, Irlandii, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Rosji, Czechach, Korei Płd. i na Tajwanie.

 

Firma Schöffel powstała w roku 1804. Podstawą sukcesu marki jest połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnością. Produkty marki Schöffel cechuje kombinacja doskonałej jakości, optymalnego dopasowania jak również funkcjonalności i idącego za nią komfortu użytkowania. Kolekcje odzieżowe adresowane są przede wszystkim do dojrzałych entuzjastów sportów górskich. Schöffel jest bowiem absolutnym liderem w zakresie produktów outdoorowych dla grupy docelowej tzw. „Best Agers”. Klient marki Schöffel to „osoba wystarczająco dojrzała, aby już coś w życiu osiągnąć, a jeszcze na tyle młoda, żeby ciągle mieć marzenia”.

 

Jako oficjalny partner Austriackiego Związku Narciarskiego (der Österreichische Skiverband) marka Schöffel pozyskał duże uznanie na arenie międzynarodowej, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy.

 

Więcej informacji na temat marki Schöffel na stronie www.schoeffel.com

 

Kogo szukamy w Polsce:
- stabilnego i wiarygodnego partnera do dystrybucji produktów marki
- firmy posiadającej know-how na temat lokalnego rynku, o dobrze rozwiniętej strukturze dystrybucji
- firmy, która z sukcesem mogłaby pozycjonować nową markę.

 

Firmy zainteresowane dystrybucją marki  Schöffel w Polsce prosimy o kontakt z Pro Business Consulting -  wyłącznym przedstawicielem w Polsce targów ispo (Monachium) oraz międzynarodowego serwisu matchmakingowego Sports-Contacts.com


Kontakt: Joanna Biernacka-Goworek, e-mail: jbiernacka@pro-business.eu ,
tel. : + 48 695 744 503


Po dodatkowe informacje zapraszamy Państwa także na stoisko informacyjne targów ispo podczas targów SPORT-LATO w Kielcach (4-6.08.2011) – Hala E (naprzeciwko wejścia głównego do hali)


UWAGA: 4.08.2011 na targach SPORT-LATO w Kielcach będzie obecny przedstawiciel
marki Schöffel. Zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnego terminu.

 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: