Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

HEELYS

2011-08-02

Obuwie sportowe z rolką w podeszwie, którą można w każdej chwili usunąć, aby zamienić buty w tradycyjne miejskie sneakersy, to właśnie produkt firmy HEELYS. Wbudowana w podeszwę w okolicach pięty rolka umożliwia chodzenie oraz ”jeżdżenie na butach” poprzez delikatne przenoszenie ciężaru ciała.

 

Obuwie HEELYS jest adresowane do młodzieży. Paleta produktów tego amerykańskiego producenta obejmuje także akcesoria  jak rolki na wymianę, akcesoria związane z bezpieczeństwem podczas jazdy. Marka Heelys od roku 2000 kontynuuję swoją międzynarodową ekspansję. Ta amerykańska marka jest już obecna na ponad 70 rynkach Ameryki Północnej i Południowej, Europy, w regionie Azji i Pacyfiku, jak również na Bliskim Wschodzie. Europejska centrala znajduje się w stolicy Belgii - Brukseli. Od 2008 w bawarskie miejscowości Starnberg działa biuro odpowiedzialne za rynek niemiecki i austriacki.

 

Więcej informacji: www.heelys.de

 

Kogo szukamy w Polsce:

- stabilnego i wiarygodnego partnera do dystrybucji produktów marki
- firmy posiadającej know-how na temat lokalnego rynku, o dobrze rozwiniętej - strukturze dystrybucji (w zakresie tzw. fun-wheel-products)
firmy, która z sukcesem mogłaby pozycjonować nową markę.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: