Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Rowery Reebok już w Polsce!

2011-07-05

Firma Bacha Sport, wyłączny przedstawiciel Reebok Bikes, oferuje serię zupełnie nowych produktów tej znanej marki dla pasjonatów sportu – rowery górskie, miejskie i dziecięce. Seria rowerów Reebok Bikes to znakomity sprzęt dla całej rodziny, idealne na weekendowy wypad za miasto, dłuższą trasę, a także na codzienne przemieszczanie się w miejskiej dżungli.

 

Rowery górskie zwane również rowerami MTB dostępne są w serii dla mężczyzn i kobiet. Do wyboru rowery typu full-suspension aż po te z damską ramą, które są dowodem na to, że damski rower górski nie musi w niczym ustępować męskiemu odpowiednikowi, a ponadto może się poszczycić wyjątkową gracją (model Mayfair). Dostępne rozmiary wahają się od 17" do 21". Wszystkie rowery posiadają przerzutki Shimano, a także znakomicie sprawdzające się manetki i komfortowe siodełka.

 

Rowery Miejskie, czyli CTB wyposażone są w specjalne koła 700cc, lekką ramę, błotniki i 21 przerzutek. Przemieszczanie się po mieście, bez stania w korkach i na skrzyżowaniach, na komfortowym rowerze marki Reebok to sama przyjemność.


 
Rowery Junior - można mówić o nich rowery dziecięce, zaprojektowane z myślą o dzieciach, rama w rozmiarze 13" - 14" i odpowiednio niższa waga, sprawiają, że są to rowery idealnie nadające się dla młodych pasjonatów sportu rowerowego!

Zobacz katalog

 

Więcej informacji

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: