Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Najwyższej jakości trampoliny-BODY SCULPTURE!

2011-05-11

Firma BACHA SPORT, wyłączny przedstawiciel marki BODY SCULPTURE wprowadziła na rynek nową serię trampolin  pod powyższą marką. Trampoliny są już  dostępne w wymiarach od 183 do 427cm! 

 

Trampoliny posiadają wzmocnioną stalową cylindryczna konstrukcję wykonaną z rur stalowych o średnicy 38 mm.Wyjątkową stabilność trampolinie zapewniają nogi w kształcie litery „W” wykonane z rur stalowych. Pozwala to na obciążenie do 100kg.


Z trampolin mogą korzystać także najmłodsze dzieci, optymalne bezpieczeństwo zapewnia siatka zabezpieczająca wykonana z rur PCV o średnicy 25,4 mm. Wejście w siatce zabezpieczającej zamykane jest na zamek błyskawiczny i zatrzask.

 

W ofercie BACHA SPORT dostępne sa także akcesoria do trampolin- drabinki, za pomocą których można łatwo wejść na trampolinę i z niej zejść, oraz pokrywy chroniące trampolinę przed zabrudzeniem i promieniami UV.


Trampoliny marki  BODY SCULPTURE posiadają certyfikat TUV/GS oraz test TUV NORD. Są zgodne z unijną normą bezpieczeństwa EN-913. Gwarancja 24 miesiące.

 

Więcej informacji

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: