Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Forerunner 610 – biegaj z cyfrowym trenerem

2011-05-04

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma przyjemność zaprezentować sportowy zegarek Forerunner  610 zaprojektowany specjalnie z myślą o biegaczach, którzy dążą do nieustannej poprawy swoich wyników.

 

Jest to pierwsze urządzenie z rodziny Forerunner wyposażone w dotykowy ekran, który umożliwia sprawną obsługę nawet w rękawiczkach. Unikalna konstrukcja Forerunnera  610 zapewnia pełną odporność na wilgoć, więc nie straszny mu pot czy niespodziewane załamanie pogody podczas treningu.

 

„Korzystanie w trakcie biegów z Forerunner 610 można porównać do ćwiczeń z osobistym trenerem” - powiedział Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska. „Udostępnianie informacji odnośnie tempa, przebytej odległości i czasu, monitorowanie obciążenia naszego organizmu, czy możliwość porównywania wyników do tych, jakie uzyskał przyjaciel po drugiej stronie globu czyni z Forerunnera 610 rozwiązanie idealne dla prawdziwych fanów biegania.”

 

Konstrukcja warta wyróżnienia
Korzystając z zegarka Forerunner 610 podczas biegu, dzięki dotykowemu ekranowi, można bez trudu sprawdzić najważniejsze dane odnośnie przebytej odległości, prędkości czy poziomu zmęczenia. Czuły, dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, umieszczony w ergonomicznej obudowie sprawia, że model ten znakomicie sprawdza się podczas treningów. Najlepszym dowodem potwierdzającym zalety konstrukcji Forerunner 610 jest nagroda Red Dot Design, przyznawana za wyróżniające się wzornictwo w ramach ogólnoświatowego konkursu organizowanego przez Germany Design Zentrum. Wśród tysięcy produktów z ponad 60 krajów to właśnie urządzenie Garmina zostało uhonorowane tym zaszczytnym wyróżnieniem.

 

Osobisty trener
W trakcie treningów Forerunner 610 może powiadamiać użytkownika za pomocą alarmów dźwiękowych lub wibracyjnych o tętnie, tempie czy przebytym dystansie (monitor pracy serca dostępny jest w zestawach lub jako osobne urządzenie).  Korzystając z monitora pracy serca oraz nowej funkcji Training Effect można w precyzyjny sposób śledzić poziom wysiłku podczas ćwiczeń. Wykorzystując informacje dostarczone nam przez Forerunnera 610 lepiej i skuteczniej zaplanujemy nasz trening dostosowując go do indywidualnych możliwości.

 

Zdrowa rywalizacja
Forerunner 610 oferuje także inną, ciekawą funkcjonalność – Virtual Racer. Pozwala ona na zestawianie i analizowanie naszych własnych wyników na przestrzeni czasu. Dzięki temu możemy zmierzyć się z własnymi osiągnięciami z przeszłości oraz porównać swoje wyniki do tych, udostępnianych przez użytkowników serwisu społecznościowego Garmin Connect (
http://connect.garmin.com).

 

Garmin Forerunner 610 dostępny będzie w sprzedaży w Polsce w drugim kwartale 2011r.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: