Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Kolekcja Puma Running już w sklepach

2011-04-05

Marka PUMA na wiosnę 2011 roku stawia na bieganie. Po raz pierwszy w Polsce kolekcja PUMA RUNNING dostępna jest w wybranych sklepach PUMA. Na kupujących czeka bogata oferta produktów, SZYBKI KONKURS, emocje oraz nagrody.

 

Bieganie staje coraz popularniejsze w naszym kraju. Biegowy boom jest szczególnie zauważalny w dużych aglomeracjach, gdzie amatorzy joggingu na stałe wpisali się w pejzaż miasta. Marka PUMA stawia sobie za cel sprawić, by biegający byli jeszcze bardziej widoczni. Bo bieganie to radość, szybkość i spontaniczność. Miejskie bieganie powinno być kolorowe i beztroskie - takie jak produkty z kolekcji PUMA RUNNING.

 

Najnowsza oferta butów PUMA RUNNING to kolekcja obuwia dostosowanego do zróżnicowanych potrzeb. W sprzedaży są buty startowo-treningowe, terenowe, treningowe i modele z nagradzanej na całym świecie kolekcji PUMA FAAS. Dla mężczyzn i dla kobiet, dla lekkich i tych troszkę cięższych. Dodatkowo stylowe tekstylia zaprojektowane z myślą o wymagających biegaczach. Kolekcja łączy najnowocześniejsze technologie z modnym designem.  Wszystko po to, by bieganie nie było nudne.

 

Na wszystkich, którzy zdecydują się na zakup butów do biegania PUMA do 18 kwietnia czeka szybki konkurs, w którym nagrodą jest najwyższej jakości, zaawansowana technicznie bielizna termiczna do biegania dla kobiet i mężczyzn.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: