Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Suunto Fitness Solution – mądry trening, lepszy rezultat

2010-12-03

Suunto jest jedną z marek należących do koncernu Amer Sports. Dzięki swojej niezawodności i dokładności przez ostatnie lata zasłużyło sobie na miano lidera w dziedzinie monitoringu pracy serca na całym świecie.

 

System Suunto Fitness Solution to doskonała metoda monitorowania i analizowania treningu zespołowego lub indywidualnego w obiektach sportowych. Zestaw pasków piersiowych z czujnikami tętna, odbiornik Team Pod i oprogramowanie pozwalają  na rejestracje i wizualizację intensywności treningu oraz generowanie raportów dla klientów i instruktorów. 
 
Fitness Solution za pomocą kolorowych streftreningu wyświetla do 72 osób podczas sesji treningowej. Pozwala to instruktorom, na bieżąco pomagać i motywować uczestników swoich zajęć, dostosowując intensywność ich treningu.


Po zakończeniu zajęć Fitness Solution tworzy indywidualny raport dla każdego uczestnika z podsumowaniem treningu oraz wskazówkami na kolejne sesje. Raport jest wysyłany automatycznie do każdego uczestnika za pośrednictwem poczty e-mail po zakończeniu treningu. Dodatkowo instruktor otrzymuje raport z podsumowaniem sesji treningowej całej grupy
.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: