Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowa technologia, nowe możliwości

2011-01-17

Korzystając z nowych rozwiązań technicznych, firma Spokey wprowadziła nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji produktów w systemie zdjęć 360 stopni (3D).

 

Minęły czasy, gdy trzeba było godzić się na niską jakość zdjęć produktu oferowanego na stronach internetowych. Nowa osiągnięcia w dziedzinie IT pozwoliły nam na znaczne podniesienie poprzeczki i zaprezentowanie Klientowi naszego asortymentu w najwyższej jakości w technice Flash 3D.

 

System 360 w praktyce

 

Wchodząc na stronę www.spokey.pl użytkownik może zobaczyć wybrany produkt z każdej strony (obrót wokół pionowej osi), może również powiększać wybrane fragmenty zdjęcia, bez utraty jakości. Dzięki zastosowanej technologii optymalizacji fotografii, przeglądarka ładuje tylko niezbędne do wyświetlania części obrazu, co znacznie skraca czas pobierania zdjęcia oraz pozwala na szybkie i płynne przeglądanie prezentacji nawet na wolnym łączu.

 

System 360 pozwala na publikację zdjęcia produktu nie tylko na stronie www, ale również zapisanie jej na dysku komputera, płycie CD, oraz pamięci USB. Dostępne formaty wyjściowe umożliwiają pobranie pliku ze strony i umieszczeniu go na stronie Klienta Spokey, a także na serwisach aukcyjnych.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: