Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Garmin® powiększa rodzinę Forerunner®

2010-11-12

Garmin zaprezentował dwa nowe modele zegarków Forerunner z odbiornikiem GPS, zaprojektowanych z myślą o każdym poziomie treningu i doświadczenia. Forerunner 410(na zdjęciu) i Forerunner 210 uzupełniają grupę produktów Forerunner, w której znalazł się już prosty w obsłudze Forerunner 110 i przeznaczony do wielu dyscyplin sportowych Forerunner 310 XT.

 

„Forerunner 410 i Forerunner 210 to idealne zegarki dla biegaczy, którym zależy na funkcjonalności, a jednocześnie oczekują od urządzenia intuicyjnej i prostej obsługi” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska. „Wszystko jedno, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym biegaczem, czy trenujesz na ulicy, w parku bądź na bieżni. Garmin proponuje precyzyjne i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie, które pomoże uzyskać pełnię korzyści z treningu.”

 

Forerunner 410

 

W modelu Forerunner 410 zastosowano nową, udoskonaloną dotykową obudowę, wysokiej klasy monitor pracy serca z miękkim paskiem, a także nowe funkcje oprogramowania. Jest to model ewolucyjny, dla którego punktem wyjścia był Forerunner 405.

 

Forerunner 210

 

Nowy Forerunner 210, równie prosty w obsłudze jak popularny Forerunner 110, jest idealny dla biegaczy, którzy chcą na bieżąco monitorować parametry swojego treningu. Urządzenie prezentuje w czasie rzeczywistym takie dane, jak tempo, odległość i czas, wykorzystując w tym celu czuły odbiornik GPS z technologią Garmin HotFix®, która pomaga szybko zlokalizować i podtrzymać odbiór sygnału satelitarnego.

 

Wejdź na wysokie obroty

 

W zestawach z zegarkami Forerunner 410 i Forerunner 210 oferowany jest wysokiej klasy monitor pracy serca z miękkim paskiem, pozwalającym na możliwie najwygodniejsze dopasowanie.  Obydwa zegarki oferują pięć stref pulsu, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Forerunner 410 i Forerunner 210 pozwalają obliczyć spalanie kalorii na podstawie pulsu, aby uzyskać dokładniejsze wyniki.

 

Zapisuj, udostępniaj i analizuj dane w serwisie Garmin Connect

 

Obydwa modele zapisują i wyświetlają dane o setkach godzin treningu. Dlatego użytkownicy mogą zobaczyć sumaryczne wyniki nawet wówczas, gdy nie od razu mieli szansę przesłać je do Garmin Connect. Jednak po uruchomieniu Garmin Connect (http://garminconnect.com), wystarczy chwila, aby łatwo wprowadzić swoje treningi do dziennika, śledzić sumaryczne osiągi, ustalać cele, udostępniać treningi przyjaciołom i rodzinie, a także uczestniczyć w życiu internetowej społeczności fitness. Garmin Connect pokazuje takie parametry jak czas, odległość, szybkość, wysokość i puls. Informacje te są pokazywane na wykresach, ilustracjach, w raportach, a także na wielu różnych mapach w widoku ulicy, fotograficznym, topograficznym, na mapie wysokości, a także w popularnej aplikacji Google Earth.

 

Forerunner 410 i Forerunner 210 to najnowsze, przełomowe osiągnięcia firmy Garmin, która od ponad 20 lat rozwija technologie i innowacje, dzięki którym życie jest lepsze. Sprawiło to, że Garmin jest znakomicie rozpoznawalną marką w branży motoryzacyjnej, lotniczej, morskiej, aktywnej rekreacji i fitnessu. Więcej informacji na temat funkcji, cen i dostępności, a także innych produktów i usług firmy Garmin znaleźć można na stronach www.garmin.pl, www.garmin.blogs.com i http://twitter.com/garmin.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: