Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowość dla biegaczy - aplikacja Nike+GPS

2010-09-22

Nike we współpracy z Apple przygotował nową aplikację dla biegaczy. Nike+GPS dodaje biegaczom motywacji, umożliwia śledzenie biegów z dowolnego miejsca i zapewnia łączność z liczącą 3,2 miliona członków społecznością biegaczy.

Nike+GPS wykorzystuje dwie aplikacje dostępne w iPhonach oraz iPodach touch. GPS oraz akcelerometr pomagają dokładnie śledzić bieg użytkownika, bez konieczności posiadania sensora z systemu Nike+.

 

 

Nike+ GPS łączy w sobie możliwości GPS i akcelerometru w celu śledzenia biegów na dworze i w pomieszczeniu. Jeżeli w trakcie biegu urządzenie utraci sygnał GPS, włączy się akcelerometr umożliwiający śledzenie dystansu. Biegacze mogą śledzić wyniki osiągane na swoich ulubionych trasach oraz przeglądać różne miejsca, szybkości i czasy poszczególnych segmentów biegów.

 

Osiąganie lepszych wyników ma umożliwić użytkownikom przycisk "Challenge Me" (Wyzwanie dla mnie), za pomocą którego można określić, czy chce się pobiec dalej, szybciej lub dłużej. Aplikacja śledzi także historię użytkownika, aby odpowiednio dostosowywać wyzwania. Biegacze uzyskają też opinie i zachęty od sportowców i gwiazd firmy Nike, takich jak Lance Armstrong, Paula Radcliffe i komik Tracy Morgan.

 

Treningi można wyświetlać, synchronizować i zapisywać bezpośrednio z telefonu iPhone na koncie na Nikeplus.com - społeczności mającej ponad 3 miliony członków. Biegacze dostają również motywujące wiadomości od ulubionych sportowców i gwiazd po osiągnięciu celów, wygraniu wyzwań lub pobiciu osobistych rekordów.

 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: