Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Profesjonalne liny do podwieszenia TRX

2010-07-08

TRX, system linowy, który pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała z których każde można dodatkowo stopniować w zależności od twojego poziomu sprawności. W chwili obecnej jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem do treningu indywidualnego, dostępnym już na naszym rynku.


TRX można używać wszędzie ponieważ waży mniej niż kilo, montuje się go mniej niż minutę, a przechowywać go można w małej torbie. Trenuj na siłowni, na polu, w domu, na drodze, na zewnątrz w ciepły dzień – gdziekolwiek, jest on bardzo wytrzymały. Możesz szybko, w mniej niż 15 sekund, zmienić ćwiczenie. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening i umożliwia treningi w systemie cyklowym.


TRX powstał po wielu latach intensywnych badań i udoskonaleń. Każdy TRX produkowany jest z najwyższej jakości materiałów przemysłowych. Łatwo regulowane klamry i uchwyty razem ze zintegrowanymi widełkami są doskonałe do treningu ziemnego.

Każdy TRX wyposażony jest w pas nylonowy o szerokości 40mm , który jest podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią co powoduje jego trwałość i odporność na siłę rozciągania do 560kg.

Nierozdzielny karabinek i haczyk zabezpieczający zapewniają bezpieczny trening nawet bardzo wymagającym użytkownikom, dostosowując się od 1.8 do 3.6m, by służyć wszystkim użytkownikom niezależnie od ich wymiarów oraz możliwości.

Każda paczka zawiera Profesjonalnego Trenera do Podwieszenia TRX, dokładnie zalaminowaną kartę treningową oraz trening na DVD (czas trwania filmu to 25min).

Jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem do treningu indywidualnego obecnie dostępnym na rynku.

W jaki sposób mogę zwiększyć swój godzinny zarobek?

Potencjał zarobkowy Indywidualnych Trenerów jest już tradycyjnie zmniejszony przez kilka czynników. Szczególnie ograniczony jest czas jaki poświęcają klientom i tylko za ten określony czas mogą wymagać wynagrodzenia. Innymi słowy, tradycyjny model treningu indywidualnego jest wadliwy i dlatego bardziej popularnym staje się koncept treningu grupowego. W tym przoduje TRX: jest doskonały do lekcji indywidualnych ale również może być wykorzystany do pracy w grupach z ograniczonym miejscem do wykonywania ćwiczeń. To oznacza, że możesz przygotować takie programy treningu, które pokochają Twoi klienci – co jednocześnie znacznie zwiększy Twój dochód za godzinę.

Jak mogę przyciągnąć uwagę klientów?

Ludzie zaczynający treningi fizyczne lubią dołączać do małych grup, ponieważ jest to tani sposób zdobycia profesjonalnej rady, jak również świetny trening. TRX może być zastosowany z dużym  powodzeniem na gruncie treningu płatnego, dając Ci możliwość dostarczenia dużej gamy programów grupowych, które przyciągną nowych klientów.

W jaki sposób mogę dodawać nowe ćwiczenia przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów?

Obozy na świeżym powietrzu stwarzają doskonałą okazję do dodania nowych ćwiczeń przy jednocześnie niskich kosztach. Największym wyzwaniem jest sprzęt: urządzenia takie jak obciążniki i piłki lekarskie nie są praktyczne do ćwiczeń w parku, natomiast gumy treningowe są doskonałe, chociaż mają swoje ograniczenia. Z tego powodu trenerzy pracujący na obozach muszą być kreatywni, więc możliwości przenoszenia TRX oraz różnorodność ćwiczeń, do których może być wykorzystywany czyni go idealnym narzędziem do tego typu programów. Pozwala również na wielostronny trening, który łatwo kontrolować przy niewielkim nakładzie kosztów, a każdy uczestnik biegnący przez park z firmowym plecakiem zawierającym TRX, linę do skakania oraz gumę treningową do ćwiczeń stanowi zniewalający widok.

Czy mogę zagwarantować wyniki?

Pod koniec dnia ludzie inwestują w trening fizyczny ponieważ chcą wyników. Nikt nie jest zainteresowany traceniem czasu i pieniędzy, a TRX daje rezultaty. Nic więc dziwnego, że zawodowy sportowcy i personel wojskowy wcielają TRX do swojego treningu - robią to aby wydobyć potencjał. Po prostu, jest to efektywne ćwiczenie, które się opłaca.

Jak mogę zapobiec nudzie podczas zajęć?

Nuda zabija aspiracje i dobre intencje. Z ponad 300 możliwymi ćwiczeniami na całe ciało, TRX może uczynić każdy trening interesującym.

Aby zobaczyć szczegóły treningu z instruktorem odwiedź: www.trx-fitness.com

- inf. własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: