Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Unikat na rynku suplementów diety ! Całkowicie naturalny suplement Juice PLUS + ®

2010-04-01

Juice PLUS + ®  to nowoczesny, unikalny suplement diety, który właśnie został wprowadzony na polski rynek. Podstawą Juice PLUS + ® jest wysuszony koncentrat i miąższ z dojrzałych warzyw i owoców, pochodzących ze sprawdzonych plantacji. Dzięki temu jest całkowicie naturalny, zupełnie inny od zwykłych, wytwarzanych syntetycznie suplementów.

   

Juice PLUS + ® dostarcza nie tylko naturalne witaminy i inne mikroelementy, lecz także ogromną ilość metabolitów wtórnych, antyoksydantów, chlorofil oraz inne wartościowe substancje odżywcze zawarte w świeżych warzywach i owocach. Nie zawiera cukru, co jest bardzo ważne dla osób chorych na cukrzycę, ani żadnych szkodliwych substancji (genetycznie modyfikowanych organizmów, substancji syntetycznych, konserwantów, sztucznych barwników, chemicznych stabilizatorów, herbicydów, insektycydów, azotanów). Juice PLUS + ® jest suplementem wszechstronnie przebadanym w prestiżowych ośrodkach naukowych.

   
Juice PLUS + ® jest najlepszym sposobem na zdrową dietę, zaraz po warzywach i owocach.

  

Produkt  składa się z dwóch części: w jednym pojemniku znajdują się kapsułki z proszkiem z warzyw, w drugim zaś – kapsułki z proszkiem z owoców.  Pojemniki z warzywami i owocami sprzedawane są łącznie, w jednym pakiecie. Juice PLUS + ® jest suplementem, który należy stosować codziennie (np. rano kapsułki z warzywami, wieczorem kapsułki z owocami). Można stosować go długotrwale, w naturalny sposób uzupełniając codzienną dietę ubogą w warzywa i owoce.

 

Wysokiej  jakości produkt przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Przygotowany jest z myślą o tych wszystkich, którzy nie mają możliwości lub czasu, aby stosować w codziennym życiu zalecenia dietetyków i odżywiać się w prawidłowy, zdrowy sposób, tzn. spożywać pięć porcji warzyw i owoców.

 

Produkt szwajcarski. Cena: 210 PLN/ miesięczna kuracja (przeliczając na 1 dzień = 6,65 PLN ). Produkt dostępny w sprzedaży bezpośredniej; więcej informacji na www.juiceplus.pl .


Więcej informacji oraz zdjęć przeznaczonych do publikacji można znaleźć na stronie www.juiceplus.pl w zakładce PRASA.

- Juice Plus

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: