Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Suplementy Xenofit już w Polsce

2010-02-19

Znane niemieckie preparaty, za sprawą opolskiej Sotimy, dotarły w końcu do Polski. Firma Xenofit na tle innych wytwórców podobnych specyfików wyróżnia się tym, że ma w swojej ofercie nie tylko preparaty podnoszące odporność organizmu, ale i poprawiające metabolizm.


 
Wczesną wiosną osłabiony organizm cierpi z braku słońca, warzyw i owoców. Dla tych, którzy chcą uzupenić niedostatki potrzebnych skadników Xenofit proponuje serię napojów z dodatkiem witaminy C – Xenofit Calcium C (z wapniem), Xenofit Mineral C (magnez, potas, wap i cynk) i Xenofit Zinkaktiv C (Cynk).
 
Xenofit oferuje również szereg innych produktów. Obok napojów energetycznych i izotonicznych także batony i żele węglowodanowe. Napoje dostępne są w wielu wariantach, od typowo „startowych”, jak Xenofit Competition, po warianty o zmniejszonej ilości kalorii (Mineral Light) dla odchudzających się. W kolekcji nie zabrakło nawet odżywki proteinowej Xenofit Protein 3plus, dla tych, którzy trenują szczególnie ciężko. Z pełną ofertą można się zapoznać na stronie dystrybutora.
 
 
Dystrybutor: Sotima

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: