Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Analizator składu Ciała Bio Scan 920 – 2

2009-04-21

Firma "Maltron International" jest liderem w dziedzinie urządzeń do analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej Bio Scan. Oferuje szeroki wybór produktów nie tylko do zastosowań klinicznych, ale także w sektorze Wellness.

 

Pionierskie rozwiązania firmy w dziedzinie BIA sprawiają, że jest ona wiodącym producentem tych urządzeń na świecie. Zastosowane technologie pozwalają na wykorzystanie tych urządzeń w programach redukcji masy ciała, w procesie przygotowania do zawodów sportowych, w medycynie prewencyjnej, diagnostyce i terapiach leczniczych.

 

Możliwość wykorzystania BIA do monitorowania składu ciała zarówno dzieci jak i dorosłych, prostota obsługi i duża powtarzalność wyników sprawiają, że analizatory Bio Scan stają się atrakcyjnym narzędziem motywacyjnym.

 

Correct Line jako wyłączony importer posiada całą gamę analizatorów o różnym stopniu zaawansowania, przez co możemy zaproponować odpowiednie modele do siłowni, klubów fitness czy ośrodków rekreacyjno – sportowych.

 

Prezentujemy najnowszy model analizatora Bio Scan 920 – 2, który pozwala otrzymać wyniki w zakresie 4 częstotliwości 5kHz, 50kHz, 100 kHz i 200 kHz, co w efekcie daje bardzo dużą powtarzalność i wiarygodność wyników w praktyce. Pomiar odbywa się w systemie jedno – lub dwukanałowym w układzie przeciwstronnym. Urządzenie pozwala także ocenić poszczególne parametry aż w 8 segmentach ciała. Jako pierwsze urządzenie ocenia jednocześnie tkankę tłuszczową brzuszną (wisceralną).

 

Wyniki otrzymujemy już w kilka sekund, a z nich dowiemy się o zawartości tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, wody całkowitej, wody zewnątrzkomórkowej i wewnątrzkomórkowej, masie komórkowej, suchej masie ciała, masie mięśni, gęstości ciała, masie glikogenu, białka.

 

Dodatkowo atrakcyjne i przyjazne użytkownikowi oprogramowanie pozwala na szybką i łatwą interpretację wyników, szczegółową analizę trendów w wybranej populacji. Korzystanie z tak profesjonalnych i zaawansowanych rozwiązań jakie stwarza firma Maltron International z pewnością podniesie jakość oferowanych usług i atrakcyjność ośrodka. Maksymalizacja korzyści przy minimalnych kosztach.

 

 

Correct Line     
Centrum dietetyki i edukacji żywieniowej

ul. Tyszkiewicza 14/24, 01-182 Warszawa
tel/fax. 22 631 01 48; 0 604 955 186
centrum@correctline.pl www.correctline.pl

 

- Correct Line

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii:


 Materiały:
   Maltron