Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

windose® Detox Caps - szybko eliminuje toksyny!

2010-04-20

Najlepsze rozwiązanie by oczyścić ciało i pozbyć Się toksyn zgromadzonych podczas wysiłku. Preparat działa bezpośrednio na sferę hepatyczną, - efektywne centrum eliminacji "śmieci". Jeżeli wysiłek fizyczny jest istotny dla dobrego samopoczucia, to nierozważne uprawianie sportu może być szkodliwe dla ciała. Wysiłek fizyczny powoduje ciągłe uwalnianie toksyn i katabolitów.

 

 

 Organizm musi usunąć te toksyny. To wątroba odgrywa istotną rolę w procesie oczyszczania i odbudowy glikogenu (zapasu energii), tak ważnego dla prawidłowej pracy systemu. Słabe działanie procesu eliminacji może prowadzić do występowania chronicznych zaburzeń i patologii właściwych dla sportowców, takich jak powtarzające się skurcze, zapalenie ścięgien, bóle mięśni i inne chroniczne zapalenia. Niewątpliwie prowadzi do utraty siły i obniżenia poziomu sportowego.

 

Działanie windose® Detox Caps polega na wspieraniu wątroby w odtruwaniu organizmu. Zatem, organizm szybciej usuwa toksyny, a  zapasy energetyczne zgromadzone pod postacią glikogenu mięśniowego i wątrobowego regenerują się szybciej.

 

Dzięki dokładnie zbadanym substancjom bioaktywnym zawartym w poszczególncuh komponentach preparatu  windose® Detox Cas, orgaznim jest w stanie szybcjej się oczyścić poprzez sprawną detoksykację, co pośrednio również rzutuje na właściwą regenerację organizmu sportowca

 

SKLADNIKI OPARTE O BADANIA NAUKOWE:

Propolis

Składniki obecne i skoncentrowane w specyficznych wyciągach z czerwonego propolisu mają rozmaite właściwości ochronne, takiej jak immunostymulacja, zmaksymalizowane przez działanie witaminy C (1,2). Fenolowy komponent kwasu kofeinowego usuwa przegrzanie mięśni (3,4). Dodatkowo, propolis jest silnym przeciwutleniaczem 5,6,7,8).

Mięta

Mięta pieprzowa jest ogólnym stymulantem (10), z szerokim wachlarzem działań, od funkcji trawiennych po cyrkulacyjne, ma także udział w usuwaniu toksyn. Mięta znana jest ze swoich właściwości regeneracyjnych i oczyszczających(11).

Rozmaryn

Rozmaryn ma wkład w poprawienie procesu trawienia. Usuwa bóle mięśniowe (12).. Jest substancją zmniejszającą przekrwienie 11), która wspomaga zharmonizowanie mięśni z układem krążenia.

Bazylia

Egzotyczna bazylia usuwa skurcze 12). Zwalcza stres i zmęczenie(9). Pomaga się zrelaksować i przywrócić właściwe napięcie mięśni trawiących(11).

Goździki

Goździki są ogólnym stymulantem(9,10), i lekkim afrodyzjakiem (9). Zapobiegają dużemu zmęczeniu. Dla Starożytnych ten olejek zapachowy był cudownym środkiem wzmacniania ciała i umysłu (10,11). Pozwalał także na przyspieszenie przepływu krwi (9,11).

Wosk

Wosk pszczeli jest używany jako podłoże dla odżywek, zwiększa tolerancję organizmu na nie.

Acerola

Obecności naturalnych witaminy C z aceroli maksymalizuje korzystny wpływ substancji czynnych w propolisie.

Przyjazny dla użytkownika
Po treningu, ale przed snem połknąć 4 kapsułki popijając szklanką wody.
15 dniowa kuracja  oczyszcza organizm z toksyn.

 

AKTYWNE SKŁADNIKI

Wyciągi z propolosu, mięty pieprzowej, rozmarynu, bazylia, ggożdziki, acerola (wit. C), olej sojowy i lecytyna (niemodyfikowana), biały wosk pszczeli.

 

PAKOWANIE
505 mg / kapsułka
pudełko 60 szt. w opakowaniu bąbelkowym.

STOSOWANIE
kapsułki do przyjmowania doustnego

SPECJALNE OSTRZEŻENIA:

Nie zaobserwowano żadnej toksyczności prze rekomendowanych dawkach.

INTERAKCJE:

Nie zaobserwowano żadnych przeciwwskazań do łączenia produktu z przyjmowaniem tradycyjnych substancji terapeutycznych, zarówno syntetycznych, jak i naturalnych.

Nie używać z napojami alkoholowymi lub alkoholem.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w temperaturze pokojowej, w ciemnych i suchym miejscu.

WAŻNOŚĆ:

Sprawdzaj datę ważności na opakowaniu i upewnij się, że data wydrukowana przy literach EX nie minęła. Pierwsze 2 cyfry wskazują miesiąc, a dalsze dwie lub cztery rok. Data ważności dotyczy pierwszego dnia wskazanego miesiąca.

Okres ważności – 3 lata

WŁAŚCICIEL ZAREJESTROWANEJ MARKI JAKO SUPLEMENTU DIETY I MARKI MIĘDZYNARODOWEJ:
windose international s.a
Rue des allies, 323

- Jumar

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii:


 Materiały:
   WinDose Cennik.pdf