Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowoczesny trenażer eliptyczny AGILE DYNAMIC MOTION TRAINER marki SMOOTH FITNESS

2010-03-29

Przysłowie „Sport to zdrowie” jest znane chyba wszystkim. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że aktywność fizyczna nie tylko pomaga skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością, ale wpływa także korzystnie na zdrowie fizyczne i psychiczne. Niestety często szybko poddajemy się ze względu na brak systematyczności oraz trud treningu.


Aby ułatwić nam to zadanie na polskim rynku dostępne jest rewolucyjne urządzenie, które gwarantuje radykalne rezultaty w kształtowaniu Twoich mięśni oraz poprawę układu krążenia w zaledwie kilka tygodni! Ta maszyna to trenażer eliptyczny o tajemniczej nazwie Agile Dynamic Motion Trainer. Producent urządzenia – marka Smooth Fitness, to amerykańska firma z ponad 20 letnim doświadczeniem posiadająca w swojej ofercie bieżnie, trenażery eliptyczne, wibracyjne oraz stacjonarne rowery pionowe i poziome. Producent zadbał zarówno o użytkownika indywidualnego jak i komercyjnego, dedykując mu linię MOMENTUM.


Agile DMT to absolutny przełom w treningu siłowym i wytrzymałościowym. Zrywa on bowiem z filozofią treningu opartego na jednym szablonie ruchu, by zaprząc wszystkie partie mięśni do treningu opartego na dwunastu odrębnych szablonach ruchu - od standardowego eliptycznego do wchodzenia po schodach.


W podstawowych funkcjach urządzenia znajdziemy: 20 poziomów intensywności, wyżej wspomniane 12 odmiennych szablonów ruchu, 9 predefiniowanych programów oraz telemetryczny pomiar pulsu. Uruchamiając urządzenie, Agile DMT przekształca tryb eliptyczny w tryb Agile (zwinny). Dzięki temu maszyna daje Ci możliwość jednoczesnego zwiększenia zakresu ruchu, podniesienia tętna serca oraz stymulacji mięśni. Wszystko po to aby wysmuklić partie ciała, szczególnie narażone na odkładanie tkanki tłuszczowej oraz precyzyjnie kształtować naszą masę mięśniową.


Oto opinia jednego z użytkowników Smooth Fitness Agile DMT:
„Ćwicząc regularnie, zaczniesz szybko poprawiać swoją kondycję fizyczną. To pomoże Ci zbudować odporność, zwalczać stres oraz poprawi Twoje ogólne samopoczucie i sylwetkę. Ponadto, zdasz sobie sprawę, że posiadasz znacznie więcej energii niż dotychczas”.


Konkurencyjne na polskim rynku warunki gwarancji, bo dożywotnia gwarancja na ramę, 3 letnia na system oporu oraz 2 letnia na części, elektronikę oraz na świadczenie usług serwisowych czynią ten sprzęt wyjątkowo atrakcyjnym.


Więcej informacji o AGILE DMT na stronie internetowej dedykowanej temu urządzeniu

www.AgileDMT.pl pełna oferta sprzętu fitness, siłowego oraz akcesoriów w sklepie internetowym www.GalaktykaFitness.pl

 

- Zespół www.Galaktykafitness.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: