Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Timex Ironman Dress Chronograph - czas ma nowy wyraz

2009-12-07

Zegarki z nowej kolekcji Timex Ironman Dress Chronograph to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie zarówno odrobinę szaleństwa, jak i solidność. Nowoczesne wzornictwo i intrygująca geometria to hit tego sezonu!

 

Zegarki z nowej kolekcji Timex Ironman Dress Chronograph zostały zaprojektowane tak, by mierzenie czasu nie było jedynie rutynową czynnością, ale również doznaniem estetycznym. Modele z nowej kolekcji oprócz  ciekawego, żywego wzornictwa wyróżnia nietypowa dla zegarków sportowych tarcza ze wskazówkami, zamiast elektronicznego wyświetlacza.

 

Każdy z modeli został wyposażony w przydatne dla użytkownika funkcje. 30-minutowy chronograf mierzy czas z dokładnością do 1/20 sekundy. System podświetlania tarczy INDIGLO sprawia, że godzina i data na wyświetlaczu widoczne są również po zmroku oraz podczas złych warunków pogodowych. Ta funkcja przydaje się zarówno podczas długich, romantycznych spacerów, jak i klubowych zabaw do późna.

 

Gumowy pasek dopasowuje się do kształtu męskiego nadgarstka – jest trwały i wygodny. Najwyższej jakości stal chroni zegarki przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Z zegarkiem Timex Ironman Dress Chronograph na ręku można więc spędzać czas aktywnie i cieszyć się każdą chwilą.

 

Zegarki są dostępne w wyrazistych kompozycjach kolorystycznych – białej, pomarańczowej, żółtej i czarnej. Modele pasują do różnych strojów – zarówno do jeansów, jak i marynarki.

 

Zegarek jest wodoszczelny w klasie do 100 metrów.

 

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:
Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie  i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.


Informacje o Timex Group:
Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group - firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym
www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: