Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Dwuwarstwowa, trójwymiarowa tarcza w nowym CASIO EDIFICE

2009-04-27

Linię zegarków stalowych dla mężczyzn - CASIO EDIFICE wzbogacił nowy model: 3D Chronograph EQW-M1000. Posiada on dynamiczną, dwuwarstwową tarczę, która daje wizualne wrażenie wielowymiarowości. W sezonie 2009 marka CASIO EDIFICE jest oficjalnym partnerem drużyny Red Bull Racing Formuły 1, a jej ambasadorami są znakomici kierowcy teamu Red Bull Racing: Marek Webber i Sebastian Vettel.

 

CASIO EDIFICE to linia zegarków, która swoim wyglądem przyciąga głównie fanów motoryzacji. Dlatego w modelu 3D Chronograph EQW-M1000 – wprowadzanym właśnie na rynek – wykorzystano, zgodnie z najnowszymi trendami, wskaźnik obrotowy, który wyglądem przypomina tarczę hamulcową. Jest to nieruchoma wskazówka i dysk z oznaczonym kierunkiem, który obraca się w całości, wskazując czas. Dolny wskaźnik godziny w trybie 24-godzinnym częściowo chowa się pod górną warstwę tarczy, co daje wrażenie wielowymiarowości.

 

Nowy model zegarka dostępny jest w kilku wersjach stylistycznych: pełnej stali – model EQW-M1000D, stali z lakierowanym na czarno pierścieniem wokół tarczy – EQW-M1000DB, oraz stalowy zegarek w całości lakierowany na czarno – EQW-M1000DC. Ceny detaliczne zegarków to odpowiednio: 1499, 1550 i 1999 złotych.

 

Główne funkcje 3D Chronograph EQW-M1000:
- wave ceptor/ multiband 6, czyli synchronizacja z zegarem wzorcowym drogą radiową ze wszystkimi 6 nadajnikami dostępnymi na świecie (w USA, Chinach i po dwa w Europie i Japonii),
- Tough Solar, czyli zasilanie światłem,
- wskaźnik poziomu baterii,
- wodoszczelność: 10 bar,
- chronograf/stoper, czas światowy, timer, alarm, datownik,
- wymiary: 48.2 × 45.0 × 13.0 mm,
- waga 184,5 g.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: