Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Feel Free - nowa kolekcja odzieży outdoorowej

2007-04-20

 
Feel Free to autorska marka produkowana przez firmę KONIMPEX dystrybutora m.in. produktów Salewy w Polsce. W ofercie znajdziecie odzież narciarską, turystyczno -outdoorową, plecaki, śpiwory i namioty. Grupą docelową do których skierowana jest oferta stanowią młodzi ludzie, którzy lubią spędzać wolny czas poza miastem.
 
Poniżej rezentujemy odzież z najnowszej kolekcji :
 
 

GLACIER
 
Uniwersalna kurtka techniczna, wykonana z ProofX- wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca tkanina, 20000 mm słupa wody/ 10000 g pary wodnej/24h. Wyposażona w 2 zewnętrzne kieszenie zapinane na zamki wodoodporne; regulowany ściągacz na dole; mankiety zapinane na rzepy; wewnętrzna kieszeń napoleońska oraz kieszonka na telefon. Kurtka posiada wszystkie szwy klejone; zamki YKK. Techniczny i dopasowany krój zadowoli wspinaczy i wymagających turystów górskich.
Cena: 399 zł

 ADAKS
 
Uniwersalna kurtka sportowo-turystyczna, wykonana z ProofX- wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca tkanina, 10000 mm słupa wody/ 5000 g pary wodnej/24h. Wewnętrzna kieszeń napoleońska, kieszonka na telefon. Odpinany kaptur z gardą i podwójną regulacją, chowany w kołnierzu; Wentylatory pod pachami zapinane na zamek. Kurtka posiada wszystkie szwy klejone, zamki YKK. Możliwość wpięcia wpinki polarowej.
Cena: 249 zł

 SNOOPER POLARTEC
 
Techniczna, ciepła kurtka polarowa o dopasowanym, niekrępującym ruchów kroju wykonana z materiałuPOLARTEC 200. Na ramionach i łokciach wzmocnienia z trwałej i odpornej na przetarcia tkaniny nylonowej. Ściągacz na dole.
Cena: 179 zł

IMAGE

Techniczna kurtka damska, wykonana z ProofX- wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca tkanina, 20000 mm słupa wody/ 10000 g pary wodnej/24h. Wyposażona w 2 zewnętrzne kieszenie zapinane na zamki wodoodporne. Odpinany kaptur z gardą i podwójną regulacją, chowany w kołnierzu. Wentylatory pod pachami zapinane na zamek. Kurtka posiada wszystkie szwy klejone; zamki YKK.

Cena: 349 zł

FASCINATION

Outdoorowa kurtka wykonana z materiału Soft ShellX o ergonomicznym kroju; dwie kieszenie zewnętrzne zapinane na zamek, wewnątrz wyłożone siatką w celu lepszej wentylacji; zamek główny (YKK) posiada wewnętrzną patkę chroniącą przed wiatrem; ściągacz na dole.
Cena : 229 zł

 
SUNRISE S/L SHIRT
 
Lekka, przewiewna, dobrze oddychająca koszula damska. Wykonana z materiału Supplex; chroniąca przed promieniami UV; dwie kieszonki na piersi zapinane na guzik;
Cena: 89 zł
 
Więcej informacji www.feelfree.pl
 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: