Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Wibromasażer Body Sculpture - poznaj moc wibracji

2007-01-04

Rosnąca liczba osób ze świata sportu oraz rozrywki korzysta z Wibromasażera. Teraz również Ty możesz osiągać takie same rezultaty i korzyści. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, zwalczyć cellulit, schudnąć, poprawić kondycję fizyczną oraz elastyczność, modelować mięśnie lub po prostu chcesz być zdrowszy – Wibromasażera pomoże Ci w osiągnięciu tych celów. I, co najważniejsze, nie musisz się forsować. Wystarczy jedynie dziesięć minut ćwiczeń dziennie.

WibroMasażer firmy BODY SCULPTURE. masaż wibracyjny

WIBROMASAŻER RENOMOWANEJ
FIRMY BODY SCULPTURE

Wibromasażer firmy BODY SCULPTURE jest urządzeniem, pozwalającym skutecznie łączyć ćwiczenia siłowe, rozciągające mięśnie oraz masaż. Mechanizm Wibromasażera transmituje kilka tysięcy wibracji na minutę, dzięki temu uaktywniają się i wzmacniają mięśnie całego ciała, a ćwiczący bez nadmiernego wysiłku może poprawić sylwetkę!

Jak działa Wibromasażer?

Wibromasażer wywołuje naturalne skurcze mięśni. Ciało człowieka reaguje kilkoma naturalnymi odruchami bezwarunkowymi (skurcze mięśni). Mamy z nimi do czynienia między innymi w trakcie badanie lekarskiego polegającego na uderzeniu młotkiem lekarskim w kolano. Wywołany w ten sposób skurcz powoduje wyprostowanie nogi. WibroMasażer wywołuje ciągłe skurcze, nazywane skurczami wibracyjnymi, we wszystkich zaanagażowanych partiach mięśni.

Wibromasażer wywołuje 30-50 skurczów na minutę

Specjalna platforma wibrująca rozciąga mięśnie, wywołując w ten sposób skurcze wibracyjne. Ponieważ Wibromasażer wykonuje 30-50 wibracji na sekundę, odruchowe skurcze mięśni dokonują się w takim samym tempie.

Wibromasażer uaktywnia 95 do 97% włókien mięśniowych

Oprócz tego, że Twoje mięśnie w szybkim tempie podlegają odruchom skurczowym, ilość włókien mięśniowych każdego mięśnia zaangażowanego do ćwiczeń znacznie przekracza ilość tkanki mięśniowej w zwykłym treningu. W przypadku większości ludzi jedynie 40% włókien mięśniowych pracuje w trakcie konwencjonalnego treningu. Wibracje Wibromasażera angażują 95% do 97% włókien mięśniowych. Oznacza to możliwość stymulacji mięśni, których ćwiczenie jest zazwyczaj bardzo trudne.

Wibromasażer zmienia metodę

Od dawna ludzie starali się zwiększyć swoją siłę i poprawić zdrowie poprzez trening siłowy. Zwiększenie ciężaru mięśni powoduje wzrost ich siły. Taka metoda stosowana była już przez starożytnych Greków i nadal jest rozpowszechniona. Jednakże Wibromasażer zmienia koncepcję i nie opiera się na długich oraz męczących ćwiczeniach.

Rezultat w 10 minut

10 minutowe sesje, 2-3 razy w tygodnie wystarczą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Większość ludzi nadal uważa, że rezultaty zależą od długości treningu, ale w rzeczywistości to jego intensywność ma największe zanczenie. Przyjmując różne pozycje na Wibromasażerze możesz stymulować różne partie mięśni. Wibromasażer umożliwia szybkie i łatwe osiągnięcie rezultatów w ćwiczeniu całego ciała.

ZALETY KORZYSTANIA Z WIBROMASAŻERA:

  • Poprawa metabolizmu
  • Zwiększona siła mięśni
  • Zmniejszenie Cellulitu
  • Zmniejszenie bólu mięsni
  • Lepsza elastyczność mięsni
  • Poprawa ogólnej sprawności fizycznej
  • Lepsze krążenie krwi
  • Poprawa koordynacji ruchowej
  • Lepsza zwartość kości

Dzięki zastosowanym wibracjom WibroMasażer pomoże Ci w zmęczeniu, depresji i niedyspozycji, ogólnym napięciu mięśni wynikającym ze stresu i braku ćwiczeń, kontuzjach sportowych a także otyłości i cellulicie

WibroMasażer poprzez pobudzenie krążenia i poprawienie ukrwienia organizmu wzmaga przemianę materii i redukuje cholesterol. Poczujesz się zrelaksowany i napełniony energią nawet jak po najkrótszym cyklu masażu u wykwalifikowanego masażysty.

Masaż pobudza produkcję endorfin skórnych, tzw. hormonów szczęścia. Działają one uspokajająhco i przeciwbólowo, ale też przyspieszają spalanie tłuszczów. Więc im większa przyjemność z masażu, tym większy efekt odchudzający!

Dane:

Max. Waga osoby ćwiczącej 100 kg

szer./ wys./dł.: 50/120/ 54 cm

Waga urządzenia: 22 kg 

 

Gwarancja: 24 miesięcy

W instrukcji WibroMasażera zaprezentowanych jest 16 rodzajów ćwiczeń dla różnych partii ciała.

Dystrybutorem wibromasażera jest BACHA SPORT - www.bachasport.pl

 

Zobacz również: Domowa bieżnia elektryczna od Body Sculpture

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: