Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

ANNILUCE - moving philosophy

2009-03-02

Swoboda poruszania się oraz przyjemność doskonałego wyglądu – tak miłośnicy tej marki mówią o  kolekcjach Anniluce. I to prawda.  Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, miękkim i miłym  w dotyku tkaninom, a także praktycznym krojom, Anniluce przekazuje swym fanom stroje, w których mogą celebrować swą witalność i tryskać radością, którą czerpią z ruchu.

 

Jakie trendy na... wiosnę oraz lato 2009?

 

Nadal w nadchodzącym sezonie top projektanci czczą kolory industrialne, czyli szarości, niemal zdarte żywcem ze starych, będących pozostałością lat 70 wielkomiejskich blokowisk. Są to więc wszelkie odcienie ziemi, brudnej zieleni oraz betonu. Na kanwie kryzysu oraz chudych lat, które nadeszły na szczyt wyniesiono kolor... gołębi. Tak, tych prostych, miejskich gołębi, których pełno na płytach chodnikowych, placach i ulicach europejskich metropolii.  Jak zawsze w każdym sezonie, ważne są biel i czerń w duecie.  Wymienione wcześniej kolory niezwykle łatwo komponuje się  z innymi i pasują do każdego typu urody. Ta melancholijna, nieco ascetyczna propozycja to oczywiście prowokacja wobec szalejącej recesji.  Jeśli pragniesz te kompozycje  troszkę ożywić, wykorzystaj do tego metaliczne dodatki, które   przydadzą ci blasku.

 

Silna i wysportowana, ale i magicznie piękna,   zjawiskowa...

 

Po pierwsze: przytłumione kolory, a po drugie proste, sportowe kroje. Tak! To jest to co eksperci do spraw mody upodobali sobie tej wiosny najbardziej. Stroje Anniluce możesz więc bez przeszkód mieszać i zestawiać ze wzorzystymi, krzyczącymi żywymi kolorami koszulami, szmizjerkami, tunikami, letnimi płaszczykami itp.  Z kolorów wiodących do łączenia z szarością są: fuksja we wszelkich jej odcieniach, brzoskwinia, amarant i turkus, żółć i czerwień.


Dla Anniluce funkcjonalność stroju jest równie ważna jak elegancja. Dlatego jego kreatorzy wiele eksperymentują, bawią się wstawkami z siatki, ażurowymi naszyciami, na wiele sposobów przeplatają cienkie ramiączka, dodają lamówki. Aby ten, kto je nosi – mógł pochwalić się nie  tylko silną i wysportowaną sylwetką, ale również zadziwić seksapilem. Z pewnością kolekcji Anniluce nie możemy zarzucić braku piękna i zjawiskowości.


Zajrzyj na www.anniluce.pl aby się o tym przekonać.

 

Każdy komplet z kolekcji ANNILUCE możesz bezpiecznie zamówić przez internet!

 

Na stronie www.anniluce.pl można obejrzeć wszystkie modele z najnowszej kolekcji i uzyskać informację o cenach topów, koszulek, spodni i bluz, które Cię interesują. Zamówienie składasz drogą elektroniczną, natomiast zapłata za towar ma miejsce dopiero przy odbiorze.   Ponadto dystrybutor daje Ci gwarancję wymiany towaru lub zwrotu gotówki na podany numer konta,  jeśli przymierzona odzież nie pasuje do ciała. Dzięki temu możesz zamawiać bez obaw  o rozmiar czy fason.

 

foto: www.anniluce.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: