Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowa jakość 2skin

2009-02-24

Rynek polski na chwilę obecną jest niesamowicie przepełniony. Jednak ogromna oferta jaką posiada coraz częściej nie wbija się w gusta klientów. Głównym tego powodem jest jakość. Jakość, która jeszcze do niedawna szła zgodnie z ceną, dzisiaj pozostała daleko w tyle. Ceny ubrań w sklepach są coraz wyższe, a jakość zdecydowanie się nie poprawia.


Spilingowanie materiału, kurczenie się, nadmierne wyciąganie się, farbowanie kontrastowych elementów - oto przyczyny reklamacji masowo składanych w sklepach przez klientów. Niestety większość reklamacji nie jest rozpatrywana z korzyścią dla klienta.


Powyższe fakty tyczą się firm, których produkcja odbywa się  w Chinach, Indonezji, Urugwaju, Turcji.


Znając obecną sytuację firma 2SKIN STROJE FITNESS w ciągu ostatnich kilku miesięcy, rozwinęła swoją produkcję, stawiając nacisk na jakość, a co za tym idzie większe zadowolenie klienta.
Surowce, używane do produkcji odzieży 2SKIN zostały ulepszone i uszlachetnione. Użycie dobrej jakości przędzy oraz dodatkowe operacje w czasie wykańczania dzianiny, wpłynęły na jej gładkość oraz sprężystość. Dzianina na długo zachowuje swój pierwotny kształt. Klient nie będzie martwił się o nadmiernie wyciągnięte kolana czy łokcie.


Odzież sportowa jest zdecydowanie więcej razy prana niż letnia koszulka kupiona w zwykłym sklepie, dlatego szybkie (po 3,4praniach) spilingowanie materiału nie jest w ogóle dopuszczalne. Przed takim szybkim pilingowaniem się chronią włókna antypilingowe, które w odzieży 2SKIN są standardem.


Nowa kolekcja READY TO DANCE, która pojawiła się wraz z nadejściem Nowego Roku 2009 jest efektem wszelkich starań oraz intensywnej pracy nad podniesieniem jakości surowców.
Firma 2skin postawiła nie tylko na dobrą jakość surowców używanych do produkcji odzieży 2skin, ale również na precyzyjne wykonanie wyrobu, najwyższej jakości nadruki oraz hafty.


Wszystkie wyroby 2SKIN są produkowane z surowców zgodnych z certyfikatami ÖKO-TEX  Tekstylia Godne Zaufania oraz PRZYJAZNY DLA CZŁOWIEKA. Materiały te są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i  metali ciężkich. Materiały są badane na odporność wybawień, a ich poziom jest zgodny z wymaganiami odpowiednich norm europejskich. Wartość PH tych materiałów odpowiada warunkom ludzkiej skóry.


Firma 2SKIN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, idącą cały czas do przodu. Realizacja nowych pomysłów, poprawa jakości wyrobów i bogatsza oferta z powodzeniem przemawiają do coraz większej ilości zadowolonych klientów.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: