Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowa kolekcja „PLUS” firmy 2skin STROJE FITNESS

2009-02-09

Nowa kolekcja „PLUS” firmy 2skin STROJE FITNESS jest skierowana do kobiet dojrzałych, spokojnych duchem, które postanowiły po latach powrócić do aktywności i zadbać o swoje ciało.

Kobieta aktywna, dbająca o swoje zdrowie i figurę to kobieta obecnego wieku. Dzisiaj na zajęcia nie uczęszczają jedynie dwudziesto i trzydziestoletnie kobiety, ale również te, które przekroczyły pięćdziesiątkę.

Głównym segmentem, który obsługuje firma 2skin to kobiety w przedziale wiekowym 25-45. Odpowiednio dla tej grupy są dobrane kroje oraz rozmiarówka.

Kobiety w różnym wieku mają różne budowy ciała. Sylwetki kobiet dojrzałych pokazują już większe krągłości, nie mogą pochwalić się płaskim brzuchem czy sprężystymi bicepsami. Upływ czasu i niespokojne hormony zapewne wpłynęły na dodatkowe kilogramy. W czasie projektowania linii PLUS wszystkie te aspekty zostały wzięte pod uwagę.Linię PLUS charakteryzuje prostota i klasyczny design. Znajdziemy w niej koszulki z krótkim rękawem o tylko lekko zaznaczonej linii talii, proste spodnie z wyższym stanem, zwężane ku dołowi oraz dłuższe bluzy. Zastosowane rozmiary to 40, 42, 44, 46.

Podstawowe elementy takie jak spodnie i bluzy utrzymane są w stonowanych barwach, głębokiej czerni i ciemnego grafitu. Koszulki zostały zaprezentowane w bardziej wyrazistej kolorystyce: turkusowy, miodowy.


Linia PLUS, zgodnie z panującym trendem, została wzbogacona o delikatne graficzne elementy w postaci nadruków i haftów.

Linia PLUS stawia na podkreślenie kobiecości, wydobycie piękna mimo krągłości oraz harmonię między duszą, ubraniem i ciałem.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: