Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Zegarek Davida Coulthard`a

2009-01-08

„Szybkość i inteligencja” to temat projektu Casio Edifice – najnowszej kolekcji zegarków. Ich wygląd, technologia i funkcjonalność oddają dynamizm i poczucie szybkości kojarzone ze sportami motoryzacyjnymi. Na jednym z modeli znajduje się wygrawerowany podpis Davida Coulthard’a, brytyjskiego kierowcy Formuły 1.

 

Model EF-529DC sygnowany nazwiskiem Davida Coulthard`a dostępny jest w Polsce od stycznia 2009 w limitowanej ilości 50 sztuk. W całej Europie dostępnych jest tylko 300 sztuk tego modelu. Pozostałe zegarki z serii Edifice EF-529D będzie można kupić w Polsce od lutego.

David Coulthard to pierwszy kierowca teamu Red Bull Racing, jeden z najbardziej doświadczonych kierowców w sportach motoryzacyjnych. Jego karierę wieńczy 13 nagród Grand Prix. Firma Casio uznała, że sylwetka Coulthard’a, jego konsekwencja i indywidualizm w prowadzeniu bolidu idealnie pasują do marki Edifice. Dlatego od kwietnia 2008 r. David jest jej ambasadorem.

 

 

Funkcjonalność oraz wygląd świeżo wprowadzonego modelu Casio EF-529DC elegancko wyraża pogląd na świat Davida Coulthard’a. Niebieski pierścień ma przypominać dobrze znany kask Davida, który jest zaprojektowany na podobieństwo flagi jego rodzinnego kraju – Szkocji. Dzięki wykończeniu krawędzi zegarka na czarno metodą jonowania i zdobiącym śrubkom, zegarek emanuje dynamicznym miejskim życiem. Ostateczne wrażenie podobieństwa do tematu motoryzacyjnego stwarza tarcza zegarka, która jest wykonana z włókien węglowych, materiału często używanego w samochodach wyścigowych. Casio EF-529DC to zegarek człowieka wygrywającego ze światową konkurencją, w której rywale bezustannie walczą z czasem. Idealnym wykończeniem jest podpis Davida Coulthard’a wygrawerowany na deklu zegarka oraz odciśnięty na specjalnie wyprodukowanym opakowaniu.

 

Funkcje zegarka:
- chronograf,
- datownik,
- tarcza wykonana z włókien węglowych,
- 10 atmosfer wodoszczelności.

 

Model EF-529DC dostępny będzie od stycznia 2009 w cenie 999 zł.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: