Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

SIGG dla Ciebie i Twojego klubu

04-05-2011

Długo wyczekiwane, legendarne szwajcarskie produkty firmy SIGG są już dostępne w Polsce. Nowoczesne i designerskie butelki przyciągają swoim wyglądem i funkcjonalnością o czym możemy się przekonać odwiedzając sklep internetowy www.sklepsigg.pl
więcej

Battle Rope

29-04-2011

Lina Battle Rope oferuje super zabawę, dużą dynamikę, wszechstronną siłę oraz program kondycyjny jak żadne inne narzędzie treningowe. Fantastyczne narzędzie do treningu dla wszystkich osób od sportowców do amatorów fitness.
więcej

Pełen asortyment produktów SIGG dostępny w Polsce

11-03-2011

Legendarne szwajcarskie produkty firmy SIGG są już dostępne w Polsce. Nowoczesne i designerskie butelki przyciągają swoim wyglądem i funkcjonalnością, o czym możemy się przekonać odwiedzając oficjalny sklep internetowy www.sklepsigg.pl.
więcej

Sklep internetowy SIGG już otwarty!

19-01-2011

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego szwajcarskiego producenta aluminiowych, ekologicznych, designerskich butelek SIGG - www.sklepSIGG.pl
więcej

Nowość dla biegaczy - aplikacja Nike+GPS

22-09-2010

Nike we współpracy z Apple przygotował nową aplikację dla biegaczy. Nike+GPS dodaje biegaczom motywacji, umożliwia śledzenie biegów z dowolnego miejsca i zapewnia łączność z liczącą 3,2 miliona członków społecznością biegaczy.
więcej

Nowość dla rowerzystów od Garmina

03-09-2010

Garmin wprowadza na rynek urządzenie nawigacyjne Edge® 800 wyposażone w ekran dotykowy, umożliwiające płynny transfer danych, planowanie tras oraz widok w kolorze.
więcej

Butelki Sigg’a dla aktywnych

15-08-2010

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Projekty na butelkach wykonywane są przez międzynarodowych grafików.
więcej

Utrzymuj wysoki poziom z Timex Expedition E-Altimeter

30-07-2010

Precyzyjny pomiar wysokości i ciekawy design w jednym zegarku – czas na Timex Expedition E-Altimeter. Najnowszy model zegarka na wyprawy wyposażony jest w cyfrowy sensor wysokości z analogowym wskazaniem. Wszystko po to, by nadać styl górskim wędrówkom!
więcej

Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen – wejdź na wyższy poziom treningu

13-05-2010

Nowa sportowa kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen jest propozycją dla wszystkich dążących do poprawy wydajności treningów. Trenujący jednym stuknięciem uruchamia najważniejsze funkcje zegarka. Może więc skoncentrować się przede wszystkim na uzyskiwaniu jak najlepszych wyników.
więcej

Plecak Columbia Mobex - jak namiot iglo

10-05-2010

Wydawałoby się, że plecak to tak prosty przedmiot, że w kwestii wzornictwa nie daje zbyt wielkiego pola do popisu. Projektanci z firmy Columbia udowadniają, że jest inaczej. Inspirując się konstrukcją namiotu typu „iglo” stworzyli plecak do biegania, nordic walkingu lub jazdy na rowerze o niezwykłej wprost lekkości. Zachowuje on swój kształt nawet kiedy jest zupełnie pusty.
więcej
Liczba pozycji: 320
« Poprzednia 
... 2 3 4 [5] 6 7 8 ...
  Stron: 32