Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Grid: Rewolucyjny Piankowy Roller

10-03-2011

Firma Escape Fitness wprowadziła na polski rynek rewolucyjny piankowy roller - Grid, który przenosi piankowy roller na wyższy poziom.
więcej

adidas Table Tennis wprowadza niebieskie blaty!

21-02-2011

Jak powszechnie wiadomo, firma adidas słynie z ciągłego udoskonalania oferowanych produktów i opracowywania ich z udziałem najlepszych sportowców, tak by zawsze spełniały oczekiwania klientów. Nie inaczej jest w przypadku produktów adidas Table Tennis, których dystrybutorem w Polsce jest Bacha Sport.
więcej

Klatka do rozciągania – super stretching na małej przestrzeni

10-02-2011

Każdy za nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważną rolę odgrywa dobra rozgrzewką przed ćwiczeniami. Rozgrzewka jest tak samo ważna jak wszystkie pozostałe ćwiczenia. Dlatego nie należy o niej zapominać!!!
więcej

Produkt Roku HES 2010

17-01-2011

Już po raz trzeci ogłoszono Produkt Roku HES – Wybór Klientów.
więcej

Pierwsze realizacje siłowni TuffStuff w Polsce

13-12-2010

Istniejąca od ponad 30 lat firma TuffStuff, specjalizująca się w dostarczaniu sprzętu do siłowni, czy klubów fitness na rynku amerykańskim, a od niedawna dostępna także w Polsce, jest liderem w wyposażaniu wszelkiego rodzaju obiektów sportowych, nastawionych na trening siłowy.
więcej

Nowości od Reebok Fitness na sezon 2010/11

01-12-2010

Koniec roku to czas kiedy Reebok Fitness zwyczajowo przedstawia nowe produkty i sprzęty fitness. W najnowszej ofercie Reebok Fitness pojawiły się nowe rowery treningowe, trenażery eliptyczne, potocznie zwane orbitrekami oraz bieżnie.
więcej

Akcesoria na rakietki i pokrowce na stoły tenisowe adidas Table Tennis już w Polsce!

17-11-2010

Miłośnicy tenisa stołowego zapewne wiedzą, że BACHA SPORT jest dystrybutorem sprzętu marki adidas Table Tennis. Dla wszystkich fanów celuloidowej piłeczki mamy wspaniałą wiadomość, że do naszej oferty dołączamy torby, plecaki i pokrowców na rakietki i stoły tenisowe tej znanej wszystkim marki. Są to produkty uzupełniające ofertę i wraz ze stołami, rakietkami i piłeczkami tworzą idealny zestaw.
więcej

Nowa linia maszyn R-line

12-10-2010

HES wychodząc naprzeciw cały czas rozwijającemu się Polskiemu rynkowi fitness wprowadził nową linie maszyn R-line , która podczas premierowego pokazu na targach Sport Lato Kielce otrzymała złoty medal.
więcej

Profesjonalny sprzęt TuffStuff już w Polsce

06-10-2010

Profesjonalny sprzęt do wyposażenia siłowni jest dostępny od niedawna na polskim rynku. Dystrybutorem w Polsce została firma BACHA SPORT, która dzięki wieloletniej obecności na rynku fitness zdołała nawiązać współpracę z tym amerykańskim producentem profesjonalnego sprzętu do siłowni, domowych jak i komercyjnych TuffStuff.
więcej

Adidas Traning Hardware

06-10-2010

Już wkrótce oferta firmy BACHA SPORT zostanie wzbogacona o serię produktów ADIDAS TRAINING HARDWARE.
więcej
Liczba pozycji: 358
« Poprzednia 
... 2 3 4 [5] 6 7 8 ...
  Stron: 36