Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Najnowsza podłoga treningowa Pavigym

28-04-2010

Pavigym wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i wprowadza nową, tańszą podłogę pod wolne ciężary Free Weight Basic. Zupełnie nowy produkt o innym wymiarze (1,2x0,75cm 7mm) i innej strukturze niż pozostałe podłogi Pavigym.
więcej

Olimpijski design ROCA

15-07-2008

ROCA to światowy lider w produkcji wyposażenia łazienkowego, którego ambicją jest ciągłe podnoszenie globalnej świadomości dotyczącej środowiska naturalnego i przyszłości naszej planety. Koncern bez obaw podejmuje się organizacji niepowtarzalnych przedsięwzięć na międzynarodową skalę, takich jak Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie.
więcej

Całoroczne lodowiska syntetyczne Super-Glide™

24-08-2007

Lodowiska syntetyczne to doskonałe rozwiązanie dla małych gmin i prywatnych biznesmenów oczekujących szybkiego zwrotu inwestycji.
więcej

Podłogi sportowe Pavigym

12-01-2007

Hiszpańska firma Pavigym jest wiodącym producentem wykonanych z wysokiej jakości materiałów podłóg sportowych na świecie. Na polskim rynku jest reprezentowana przez firmę DEL Sport Sp z o.o.

 

więcej

Berndorf - niecki basenowe ze stali nierdzewnej

03-11-2006

Niecki basenowe ze stali nierdzewnej cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Świadczy o tym duże zainteresowanie inwestorów publicznych i prywatnych, jak również biur architektonicznych.

więcej

Barkiet Sport z Barlinka

20-06-2007

Podłoga to jeden z najważniejszych  elementów obiektów sportowych. Podłoga sportowa Barkiet Sport  z Barlinka łączy w sobie doskonale funkcje sportową i ochronną.
więcej

Wodna terapia

02-02-2006

Współczesne łaźnie wykonywane są z kamienia, szkła, ceramiki lub z gotowych akrylowych prefabrykatów. Osoby nie dysponujące osobnym pomieszczeniem mogą skorzystać z propozycji wolnostojących kabin łaźni parowych.

więcej

Trybuny teleskopowe Wamat

02-02-2006

Trybuny teleskopowe to bardzo funkcjonalne, mobilne i składane widownie, projektowane na indywidualne życzenie klienta. Można je stosować m.in. w halach widowiskowych, sportowych i koncertowych...
więcej

Poczerwień w kabinie

31-12-2005

Zaletą kabin INFRARED jest to, że głęboko wnikające ciepło z promieni podczerwonych wpływa pozytywnie na odtworzenie sił witalnych, uodparnia organizm na infekcje oraz poprawia samopoczucie.
więcej

Podłogi PaviGym

26-08-2005

Jeżeli nie chcemy lub nie możemy położyć w klubie trwale zamocowanej podłogi, rozwiąza­niem może być modułowy system Pavi Gym, oferowany przez Mega Fitness Equipment.
więcej
Liczba pozycji: 22
« Poprzednia 
1 [2] 3
  Stron: 3