Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  Rock’n’roll Trikke Hit       
kujawsko-pomorskie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-03-15
   
  Adres:
Promienna 19/30
Włocławek 87-800
kujawsko-pomorskie
Kontakt:
tel: +48 54 236 62 64
mob: +48 694 468 182
fax: +48 54 235 55 50
email: dziedzic@pso.pl
www: www.poland.trikke-europe.com
 

Wizytówka:
 

Rock’n’roll Trikke Hit  (RTH) , jesteśmy jedynym dystrybutorem nowości na rynku polskim, która jest od 3 lat sprzedawana i promowana z ogromnym powodzeniem w USA, a od 2 lat w Europie.

 
Urządzenie to nazywa się TRIKKE i jest to nowatorski trzykołowy pojazd, który łącząc w sobie funkcje deskorolki, BMX-a, łyżworolek, roweru i nart  bez pedałowania i odpychania pozwala samodzielnie poruszać się wraz z kierowcą. Jest to bezwzględnie najlepsze urządzenie fitness dla aktywnie spedzajacych czas. TRIKKE to jest też fantastyczne urządzenie, doskonałe do letniego treningu narciarskiego oraz dające wrażenie jazdy narciarskiej w mieście. Niesamowita sportowo/fitnesowo/transportowo/zabawowa maszyna. Jazda po mieście jest fantastyczna, dająca niesamowite doznania i bardzo szybka. Do 35km/h!! I pod górę można podjeżdżać, z nachyleniem do 17 stopni. A póżniej carvingowo zjeżdżać. Przecież każdy zapalony narciarz chce coś takiego mieć aby latem trenować, jeździć i bawić sie spędzajac czas na sportowo.

Film prezentujący jazdę na TRIKKE ROADSTER

 


Ale nasza firma ma również w swojej ofercie nowe urządzenie narciarskie, carvingową maszynę SKKI. TRIKKE SKKI została zaprojektowana i opracowana na bazie nowatorskiej konstrukcji ramy wykorzystywanej przez TRIKKE na kołach. Dzięki temu otrzymano pionierski w skali światowej sprzęt narciarski, który na trwale zmieni filozofię i podejście ludzi do sportów zimowych. Dzięki prostej i indywidualnej konstrukcji TRIKKE SKKI pozwala każdemu, nawet początkującemu adeptowi narciarstwa na korzystanie z uroku i przyjemności jazdy z góry po zaśnieżonych stokach. TRIKKE SKKI  nie ma wiązań narciarskich, nie potrzeba zakładać specjalnych butów aby jeździć. Wsiadasz na nią w normalnych butach zimowych i cieszysz się prędkością i jazdą na TRIKKE SKKI.

Film prezentujący testy narciarskie SKKI TRIKKE w Austrii

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Galeria
 

SKKI TRIKKE
 
 

Słowa Kluczowe:
 
trikke, trajka, trojka, trójkołowiec, trzykołowiec, hulajnoga, hulajnoga trójkołowa, hulajnoga trzykołowa, fitness, fitness maszyna, fitnes, carving, schudnąć, jak schudnąć, stracić na wadze, zabawa w mieście, narty, trójnartowa, trzy narty, trajka śnieżna, trikke skki, skibob, trójnartowa maszyna, hulajnoga śnieżna, carvingowa maszyna, carving, łatwe narciarstwo, bezpieczne narciarstwo,
 


Branże:
 
Sprzęt sportowy / rowery i akcesoria rowerowe
Sprzęt sportowy / fitness
Sprzęt sportowy / rolki i deskorolki
Sprzęt sportowy / narciarstwo i sporty zimowe
 


Materiały:
 
 

wróć