Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Odżywki i suplementy / odżywki i suplementy

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  Fitness Authority      
pomorskie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2009-06-24
   
  Adres:
ul.Mikołaja Reja 3
Gdańsk 80-404
pomorskie
Kontakt:
tel: +48 58 522 07 56
mob: 0 509 111 060
fax: +48 58 522 07 57
email: info@fitnessauthority.pl
www: www.fitnessauthority.pl
 

Wizytówka:
 

            

 

Fitness Authority jest najlepszym w europie dystrybutorem odżywek i suplementów dla sportowców wszystkich dyscyplin. Za jej pośrednictwem na teren całej Europy trafiają produkty najlepszych amerykańskich firm jak: Universal, MHP, German American Technologies, MuscleTech, Cytogenix Laboratories, Gaspari Nutrition, Muscle Asylum Project i wiele innych.

Fitness Authority wydaje także 2 czasopisma o sportowej tematyce:

Pierwsze, o firmowej nazwie – Fitness Authority – porusza problemy związane z fitness i wellness.

Można w nim znaleźć zagadnienia związane z podróżami do obcych krajów, przygotowaniem zdrowych i smacznych posiłków, treningi dla osób zainteresowanych posiadaniem wysportowanej sylwetki, a także gadżetami używanymi na co dzień.

Tematyką drugiego czasopisma jest hardcorowa kulturystyka. Magazyn Muscular Development jest wydawany przez firmę Fitness Authority na licencji oryginalnego, amerykańskiego czasopisma, będącego „Numerem jeden” na świecie od 46 lat. 


          Fitness Authority zajmuje się również dystrybucją sprzętu do wyposażenia siłowni i klubów fitness, a także sprzętu outdoorowego mogącego stanowić doskonałe uzupełnienie placu zabaw dla dzieci czy też ośrodków rehabilitacji. W naszej ofercie znajdą państwo zarówno sprzęty do treningów aerobowych, wolne ciężary oraz maszyny z serii elite fitness.

Nasze bieżnie, steppery i maszyny eliptyczne wyposażone są w najnowocześniejsze systemy tłumienia obciążeń pochodzących od ciała, 17-calowe monitory LCD (także z funkcją touch-screen) oraz szereg programów treningowych, które zadowolą każdego użytkownika. Seria elite fitness przeznaczona jest dla siłowni hotelowych oraz profesjonalnych klubów fitness. Obciążenie regulowane za pomocą pasów, farba użyta metodą natrysku elektrostatycznego, wygodne oparcia – to tylko kilka z zalet tego sprzętu.


www.fitnessauthority.pl
www.musculardevelopment.pl

 
Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Słowa Kluczowe:
 
odżywki i suplementy, sprzęt sportowy, profesjonalny sprzęt siłowy, profesjonalny sprzęt cardio, sprzęt na zewnątrz, sprzętu outdoorowego, czasopismo fitness, czasopismo kulturystyczne, sprzęt rehabilitacyjny
 


Branże:
 
Odżywki i suplementy / odżywki i suplementy
Sprzęt sportowy / profesjonalny sprzęt siłowy
Sprzęt sportowy / profesjonalny sprzęt aerobowy
 


Materiały:
 
 

wróć