Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Mapa dla aktywnych / Salony odnowy biologicznej

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
    Vitasalin Polska       
mazowieckie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-03-30
   
  Adres:
Kacza 9
Warszawa 01 - 013
mazowieckie
Kontakt:
tel: + 48 22 862 92 66
tel: +48 22 862 92 65
fax: + 48 22 862 92 75
email: salon@vitasalin.pl
email: biuro@vitasalin.pl
www: www.vitasalin.pl
 

Wizytówka:
 

Vitasalin Polska

 

adres:

Kacza 9 /C
Warszawa 01 - 013
mazowieckie

kontakt:
fax: + 48 22 862 92 75
tel: + 48 22 862 92 66
tel: +48 22 862 92 65

email:piotr.krzesinski@vitasalin.pl
email: salon@vitasalin.pl

www:www.vitasalin.pl


W naszym salonie kosmetycznym „Vitasalin” oferujemy naszym klientom szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i całe ciało. Zabiegi wykonywane są przy użyciu kosmetyków wysokiej jakości ( Isabelle Lancray na twarz i Thal’ion). Jako jedyny gabinet w Warszawie posiadamy urządzenie do odmładzania skóry twarzy i całego ciała przy pomocy mikrokropelek bez ingerencji chirurgicznej. Urządzeniem tym jest Kabina Witalności „Vitasalin” - działanie polega na dostarczaniu do organizmu w postaci molekularnej substancji odżywczych (Woda z Morza Martwego, oliwa z oliwek i oliwa z czarnuszki wzbogacone minerałami i witaminami). Substancje czynne rozpylane są w kabinie, następnie natychmiast po pojawieniu się na skórze przenikają do komórek regenerując je od wewnątrz. Dodatkowym uzupełnieniem zabiegu jest światłoterapia, której  zadaniem jest dostarczenie do organizmu biofotonów odpowiedzialnych za magazynowanie energii. Ponadto w gabinecie skorzystać można z szerokiej gamy masaży, wykonywane są przez wykwalifikowanego masażystę, pobierał nauki sztuki masażu w Tajlandii. Mamy również w swojej ofercie „Męską niedzielę” w którą wykonujmy zabiegi pielęgnacyjne w ten jeden dzień tylko dla panów. Salon prowadzi również sprzedaż detaliczną dobrej klasy kosmetyków firmy Isabelle Lancray. W miesiącu lipcu, proponujemy państwu zniżki wakacyjne na nasze usługi - 20%, a także na letnie zakupy kosmetyków ceny – 25 %

Kabina Witalności Vitasalin

Na polskim rynku  pojawiła się kabina do witalizacji ciała, której zastosowanie jest bardzo szerokie nie tylko w dziedzinie kosmetyki, ale też w lecznictwie.

Działanie kabiny polega na rozpyleniu wewnątrz jej, substancji czynnych którymi, są oliwa z oliwek, oliwa z czarnuszki i woda z morza Martwego wzbogacone wieloma witaminami ( wit. A, D, E, C),  minerałami (wapń,magnez, żelazo, jod, mangan, sód,potas) i antyutleniaczami jak np. koenzym Q 10, likopen i OPC (oligomeryczne procjanidyny), które stanowią zdecydowanie najważniejszy czynnik ochronny przeciw negatywnym skutkom działania wolnych rodników w organizmie, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek organizmu. Substancje te rozdrobnione są do postaci mikrokropelek (1 kropla jest 20-30 krotnie mniejsza od ludzkiej komórki), które z uwagi na odwrotny niż ludzkie ciało ładunek elektrostatyczny, mogą bardzo łatwo po pojawieniu się na skórze przenikać w strukturę tkanki, regenerując ją od zewnątrz. Technologia ta ma na celu dostarczanie do organizmu w formie molekularnej wszystkich składników odżywczych zawartych w substancjach czynnych z pominięciem układu pokarmowego.
Drobniutkie jak mgiełka aerozole  wytwarzane w Kabinie Vitasalin (z 1 mm3 powstaje ok. 1 miliard kropelek),zawierają ponadto biofotony które regenerują uszkodzone tkanki nie zdolne do magazynowania światła i energii. Po doprowadzeniu organizmowi ich po przez skórę, komórki otrzymują nową energię i silną zdolność poboru światła (prof. Dr. Albert Popp)
Brak substancji odżywczych w naszym organizmie spowodowany jest złym odżywianiem i wpływem szkodliwych czynników tj. smog, dym papierosowy, spożywanie alkoholu, stres, co prowadzi do uczucia ciągłego zmęczenia, apatii,rozdrażnienia a nawet depresji. Głównym zadaniem Kabiny jest dostarczanie do naszego organizmu substancji odżywczych co wpływa na poprawę naszej kondycji psychicznej i fizycznej, ale nie tylko, opinie lekarzy i ekspertów dowodzą o ogromnych możliwościach Kabiny w dziedzinie lecznictwa. Udowodniono wspomaganie leczenia przy różnych chorobach takich jak ;
- neurodermitis, psoriasais i innych chorobach dermatologicznych
- zakłócenie krwiobiegu np.choroba Burgera
- cellulitis
- alergia, astma
Ponadto przyspiesza regenerację organizmu po chemioterapii i gojenie ran pooperacyjnych.
Potwierdzają to opinie lekarzy;

 
Złóż zapytanie / zamówienie Złóż zapytanie / zamówienie
 
 


Branże:
 
Mapa dla aktywnych / Salony odnowy biologicznej
Mapa dla aktywnych / Solaria
Odnowa biologiczna / witalizacja
 


Materiały:
 
 

wróć