Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Katalog Firm

Lista Branż / Wydawnictwa i periodyki

 Dodaj firmę  Edytuj firmę  Ostatnio dodane  Najczęściej odwiedzane  Pakiety
   
  Body Life      
mazowieckie        
   
 
Ostatnia modyfikacja: 2007-03-16
   
  Adres:
Kubickiego 9/3
Warszawa 02-954
mazowieckie
Kontakt:
tel: +48 22 858 79 55
fax: +48 22 858 79 56
email: info@health-and-beauty.com.pl
www: www.bodylife.com.pl
 

Opis Firmy:
 
BODY LIFE jest fachowym magazynem dla branży  fitness, który kieruje praktyczne informacje do inwestorów, właścicieli i kadry zarządzającej. Publikuje aktualne wiadomości o rynku i trendach, porady specjalistów na temat planowania inwestycji, strategii i organizacji klubu, zarządzania personelem, technik sprzedaży i marketingu. W BODY LIFE są zamieszczane prezentacje firm, sprzętu, wyposażenia oraz wyróżniających się klubów fitness. A ponadto opisy nowych form ruchu, porady żywieniowe, artykuły na temat fizjologii wysiłku, odnowy biologicznej.
 
Działy tematyczne
 
Innovations
Opisy nowych produktów oraz form ruchu, przeglądy urządzeń treningowych,  wywiady z przedstawicielami rynku fitness i prezentacje firm.
 
Business
Praktyczne artykuły na temat prowadzenia działalności fitness, takie jak finansowanie inwestycji, zarządzanie, organizacja i controlling, zatrudnianie pracowników i zarządzanie personelem, dobór sprzętu oraz wyposażenia.
Ponadto publikacje poradnicze dotyczące realizacji kampanii i akcji promocyjnych służących zwiększeniu liczby klientów oraz podniesieniu obrotów finansowych, a także budowania wizerunku klubu, promowania nowych produktów i usług.
 
Economics
Prezentacje najciekawszych klubów fitness, relacje z targów i wydarzeń branżowych, raporty o sytuacji na polskim i zagranicznych rynkach fitness, informacje na temat ubezpieczeń, zagadnień prawnych i podatkowych.
 
Wellness
Prezentacja usług wellness i SPA, metod relaksacji i regeneracji, przeglądy sprzętu i metod wspomagających odnowę biologicznę i relaksację.
 
Training
Artykuły o nowych formach ćwiczeń, trendach w fitnessie, praktyczne porady dla instruktorów fitness i trenerów siłowni, pomocne w planowaniu i prowadzeniu zajęć z różnymi grupami docelowymi.
 
Nutrition 
Porady na temat zasad zdrowego odżywiania i suplementacji w sporcie, przeznaczone głównie dla instruktorów i pracowników barku, pomocne w obsłudze klienta.
 
 Słowa Kluczowe:
 
magazyny, magazyn, prasa sportowa, prasa branżowa, wydawnictwa, periodyki, fitness
 


Branże:
 
/ Wydawnictwa i periodyki
 


Materiały:
 
 

wróć