Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Targi Fit Expo 2014

Targi Fit Expo 2014

09-04-2014

Organizator:
Kategoria: Krajowe


Dojazd Materiały Relacja Relacja radiowa  
 Informacje o Targach
 Dane podstawowe  Profile
Termin: 23-05-2014 - 25-05-2014
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska
Lokalizacja: Pawilony 7A i 8 Międzynarodowych Targów Poznańskich
Profil targów: Najaktywniejsze wydarzenie wystawiennicze w Polsce łączące atrakcyjną ekspozycję nowości oraz bogatą ofertę wydarzeń towarzyszących, takich jak konwencje, kongresy, warsztaty, treningi.
Profil odwiedzających: Właściciele i menagerowie klubów i centrów fitness, ośrodków Wellness & SPA, przedstawiciele siłowni, OSiR-ów, ośrodków rehabilitacyjnych i hoteli oraz instruktorzy fitness.
Profil wystawców: Producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego i fitness, urządzeń Cardio, akcesoriów siłowych, sprzętu rehabilitacyjnego, odżywek dla sportowców, suplementów diety i parafarmaceutyków, odzieży sportowej, a także solariów i saun, wyposażenia dla klubów fitness i siłowni, programów komputerowych oraz specjalistyczne wydawnictwa.
Targi FIT-EXPO fitness & sport park to najnowocześniejszy sprzęt sportowy, europejskie premiery, światowej sławy trenerzy i instruktorzy, a także warsztaty i konferencje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia branży.


Program Targów

Innowacyjne rozwiązania sprzętowe i usługowe z branży fitness zaprezentują wiodący w kraju i za granicą producenci. Przez trzy dni uczestnicy targów będę mogli testować i sprawdzać najnowszy sprzęt sportowy i fitness, urządzenia Cardio, sprzęt i akcesoria wykorzystywane w siłowniach, sprzęt pomagający w rehabilitacji. Wśród wystawców z Polski i za granicy pojawia się także przedstawiciele odżywek dla sportowców, mody sportowej, producenci i dystrybutorzy wyposażenia klubów fitness i siłowni. Uzupełnieniem ekspozycji będą programy komputerowe oraz wydawnictwa z prasą branżową, a także oferta wiodących w kraju  sieci klubów sportowych i ośrodków rekreacyjnych.

Konferencje i wykłady

Stałym i bardzo ważnym punktem wzbogacającym część merytoryczną targów jest Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje. Po raz trzeci właściciele i menadżerowie klubów fitness, a także trenerzy personalni podejmą dyskusję na temat kondycji branży fitness. Kongres FIT-EXPO trendy i innowacje odbędzie się dzień przed rozpoczęciem imprezy, 22 maja.

100 godzin intensywnego treningu

Targom FIT-EXPO towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA. Miłośnicy zdrowego trybu życia pragnący udoskonalić swoje umiejętności wezmą udział w energetycznych i inspirujących warsztatach trwających ponad 100 godziny. Poprowadzi je grupa blisko 70 prezenterów z Polski i za granicy. O randze wydarzenia świadczy też obecność aż 12 renomowanych szkół i akademii fitness, które  zaprezentuje swoją ofertę. Nowością będzie odrębna strefa treningu z TRX.

Złoty Medal

Przed targami FIT-EXPO zostaną wyłonieni laureaci Złotego Medalu – jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku. Wyróżnienia trafią do wystawców, którzy zaprezentują najbardziej innowacyjne produkty. Wyboru dokona kapituła konkursu. Goście FIT-EXPO wybiorą z kolei laureata „ZŁOTY MEDAL – Wybór Konsumentów”.Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Adres:
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. +48 61 869 20 95
fax +48 61 869 29 51
e-mail: fitness@mtp.pl
www: http://www.fitness.mtp.plwróć