Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

II edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness

12-09-2015

W dniach 12-13 września 2015 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja FIWE – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness.
To największe targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.


FIWE to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu. To także doskonała okazja do spotkań i wymiany wiedzy pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu. Po sukcesie zeszłorocznej edycji organizator, firma Reinhold EXPO, podjęła decyzję o trzykrotnym zwiększeniu powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprezy z 2014 roku.

Goście specjalni, pokazy i prelekcje

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Publiczność zostanie zaproszona do udziału w wyjątkowych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży.

Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. Ambasadorami FIWE zostali: Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, Mariusz Mróz, Michał Fijałka, Rafał Moks, Waldemar Nol, Łukasz Kaźmierczak i Bartosz Więckowski.

WYSTAWCY Targów FIWE
to firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy:
- sprzętu sportowego, wyposażenia siłowni oraz klubów fitness,
- akcesoriów sportowych, akcesoriów do sportów walki,
- sprzętu CrossFit,
- sprzętu rehabilitacyjnego,
- suplementów diety,
- odzieży treningowej,
- wyposażenia klubów sportowych,
- urządzeń do odnowy biologicznej,
- wyposażenia saun/łaźni parowych,
- wyposażenia solarium.
 
ODWIEDZAJĄCYMI
są inwestorzy, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, przedsiębiorcy, osoby planujące rozpoczęcie działalności biznesowej w branży, managerowie, właściciele oraz trenerzy, a także przedstawiciele: siłowni, klubów fitness, sportowych, Crossfit, sklepów sportowych, szkół prywatnych oraz państwowych, pływalni, hoteli, ośrodków leczniczo-wypoczynkowych
i sanatoryjnych, dzielnicowych, miejskich i gminnych ośrodków sportu i rekreacji, parków rozrywki, gabinetów odnowy biologicznej spa/wellness.
 
Partnerzy FIWE

Zainteresowanie udziałem w Targach FIWE wzrasta z dnia na dzień. Na uczestnictwo w wydarzeniu zdecydowały się znaczące na polskim rynku firmy.
- ZŁOTYM SPONSOREM TARGÓW została firma MATMARCO - wyłączny dystrybutor sprzętu firmy PRECOR
- MECENASEM TARGÓW została firma ITP S.A. – wyłączny dystrybutor sprzętu marki TECHNOGYM
- SREBRNYM SPONSOREM TARGÓW została firma HEALTH MED SPORT – wyłączny dystrybutor marki BODYFICIENT w Polsce
- PARTNEREM TARGÓW została firma BioTech USA.
- PARTNEREM TARGÓW została firma Total Fitness Concept

Spotkajmy się na FIWE!
Zapraszamy! 12-13.09.2015r. Warszawa, Warszawskie Centrum EXPO XXI
Więcej informacji na: www.fiwe.pl oraz na oficjalnym profilu FIWE na Facebook-u

wróć