Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

FIT-EXPO dba o kondycję Twojego biznesu

26-03-2015

Targi FIT-EXPO fitness & sport park, które od 10 lat odbywają się w Poznaniu (15-17 maja 2015 r.), są najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem w branży fitness. W targach uczestniczą liderzy rynku, a wśród zwiedzających są właściciele klubów fitness, siłowni, instruktorzy, trenerzy oraz miłośnicy zdrowego stylu życia.

To wydarzenie dedykowane dla osób zawodowo związanych z branżą fitness oraz dla entuzjastów fitnessu od bijącego rekordy popularności ostatnio crossfitu, po aerobik, zumbę, step, dance czy body & mind.

Goście targów aktywnie uczestniczą w wydarzeniu. Tutaj sprawdzimy i przetestujemy sprzęt na stoiskach wystawców, poznamy nowości, które wchodzą na polski rynek zarówno pod względem wyposażenia klubów, jak i mody w branży fitness. Oczywiście kolejny raz zobaczymy produkty i usługi laureatów konkursu o Złoty Medal.

Kongres Fit Expo Trendy i Innowacje
Już po raz IV jednym z obowiązkowych punktów targów FIT EXPO w Poznaniu będzie Kongres Fit Expo Trendy i Innowacje (15-16.05.2015 r.) Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy osobami obracającymi się w dynamicznie rozwijającej się branży fitness. Ponadto Kongres będzie wskazywać praktyki godne naśladowania oraz inspirować do rozwoju i poszerzania oferty, czy usług w klubach fitness.

Dieta, głupcze!
Świat ogarnęła pozytywna moda na zdrową żywność i zdrowy styl życia. Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz czasopismo eksperckie Food Forum przygotowało konferencję poświęconą zasadom racjonalnego żywienia w sporcie (m. in. fitness, crossfit, kulturystyki). Konferencja Dietetyka - medycyna - biochemia – sport. Aktualne trendy profesjonalnego wspomagania wysiłku fizycznego odbędzie się w sobotę, 16 maja. 

Zlot Blogerów – tego jeszcze nie było
Na FIT-EXPO odbędzie się Pierwszy Oficjalny Zlot (V-)Blogerów Branży Fitness. Miłośnicy i fani zdrowego odżywiania, fitnessu, biegania, kulturystyki, którzy swoją pasją dzielą się na blogach, kanałach społecznościach spotkają się w niedzielę i wymienią się doświadczeniami w prowadzeniu blogów.  Ponadto obowiązkowo spotkają się z wystawcami.

Fitness na delegacji

Informacja o dobrze zorganizowanej przestrzeni fitness w hotelu bardzo dobrze rozprzestrzenia się w sieci, ale fama o słabej ofercie obiega Internet jeszcze szybciej.  Źródłem inspiracji i wiedzy będzie specjalna ekspozycja Wzorcowa Strefa Fitness w Hotelu.

Maraton fitness, czyli EU4YA
Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar jak magnes przyciąga na FIT-EXPO trenerów, instruktorki fitness oraz osoby pozytywnie zakręcone na punkcie szeroko pojętej aktywności fizycznej. W pierwszym terminie rejestracji (do końca lutego) sprzedano blisko 50% karnetów! Dziewiątą edycję poprowadzi grupa prezenterów z Polski i za granicy z 14 renomowanych szkół i akademii fitness. Program Konwencji zakłada najróżniejsze formy fitness od stretchingu, jogę, step, dance po TRX, a sesje odbędą się w siedmiu halach. Nowością konwencji będą zajęcia na trampolinach oraz fitness dla osób na wózkach inwalidzkich. Organizatorzy przygotowali również specjalistyczne warsztaty.

Autobusem na FIT-EXPO

Po raz pierwszy na targi FIT-EXPO dojedziemy autobusem. Organizator wyczarteruje autokary, które przywiozą nas do Poznania z Warszawy. Już teraz wiadomo, że na podróż wydamy niewiele, a szczegóły znajdziemy na stronie interenetowej.

Zakres tematyczny targów:
sprzęt sportowy i fitness, sprzęt i akcesoria siłowe, wyposażenie siłowni i klubów fitness, sprzęt rehabilitacyjny, odżywki, suplementy diety parafarmaceutyki, kosmetyki dla sportowców, moda sportowa i fitness, urządzenia Cardio, programy komputerowe, wydawnictwa branżowe

Zwiedzający
Właściciele i kadra zarządzająca:
•    klubami fitness i siłowniami
•    ośrodkami wellness & SPA
•    hotelami, ośrodkami wypoczynkowymi oraz rehabilitacyjnymi
Przedstawiciele OSiR-ów, jednostek samorządowych odpowiedzialnych za sport
Sklepy/hurtownie sportowe
Instruktorzy, trenerzy
Entuzjaści fitness
Osoby aktywne sportowo

wróć