Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

Kongres body LIFE 2013

07-12-2013

W dniach 7-8.12 odbędzie się największa w Polsce konferencja dla branży fitness - Kongres body LIFE 2013.  W salach warszawskiego hotelu Marriot czekają na nas wykłady z udziałem zagranicznych i krajowych ekspertów z dziedziny zarządzania, marketingu, sprzedaży usług fitness oraz obsługi klienta.

Będziemy mówić o najnowszych trendach i zmianach w branży, o tym, jak kluby powinny reagować na zmiany i trendy, o walce z konkurencją i o trudnych klientach. W ciągu dwóch dni odbędzie się 11 wykładów oraz debata z udziałem ekspertów poświęcona zmianom i trendom na rynku fitness oraz ich wpływowi na działalność klubów fitness w Polsce. W pierwszym dniu odbędą się prelekcje skierowane do wszystkich uczestników Kongresu. W drugim dniu wykłady będą się odbywały równolegle w dwóch salach. W jednej odbędą się wykłady o tematyce: Zarządzanie, w drugiej: Obsługa klienta.

Uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość wyboru wykładu. Wśród wykładowców znajdą się: Casey Conrad (IRSHA), Ilan Shapira (Holmes Place); Artur Ligęska (Twój Fitness), Katarzyna Wysocka (FC Consulting), Małgorzata Kuchar (FC Consulting), Piotr Bochnia (fitnesspromotor), Adrian Markowicz (Pure), Paweł Motyl (Harvard Business Review), Wojciech Gryko (Harvard Business Review).

Więcej informacji na: http://www.bodylife.com.pl/index.php?id=17159

wróć