Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

8. edycja Dni Biznesu w Sporcie

08-12-2012

8. edycja Dni Biznesu w Sporcie, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania w Sporcie odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w murach Szkoły Głównej Handlowej. Hasło przewodnie tegorocznej konferencji to: Biznes – jak się to robi w sporcie? Honorowy patronat nad projektem objął Polski Komitet Olimpijski.

Na otwarciu konferencji jako pierwszy, głos zabierze specjalista w dziedzinie marketingu sportu – prof. Andrzej Sznajder. Temat marketingu w sporcie będzie również rozwijał na przykładzie Lecha Poznań Bartosz Skwiercz, reprezentujący wielkopolski klub. Najlepsza polska snowboardzistka, a obecnie posłanka, Jagna Marczułajtis-Walczak opowie o szansach Polski na zorganizowanie kolejnej po EURO 2012, wielkiej sportowej imprezy – Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Z kolei dla wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem sportowym mamy prawdziwą gratkę – warsztaty, które poprowadzi jeden z najlepszych polskich komentatorów – Tomasz Smokowski.

Drugi dzień Dni Biznesu w Sporcie rozpoczniemy, i to dosłownie, od spraw najwyższej wagi – o tym ile potrzeba siły, aby udźwignąć polski sport opowie dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów oraz nowo wybrany prezes PZPC - Szymon Kołecki. Zagadnienia rynku praw do transmisji sportowych poruszy Tomasz Cieślik z agencji Sportfive, a ulubiony komentator kibiców piłki nożnej – Dariusz Szpakowski przybliży wpływ organizacji FIFA i UEFA na wydarzenia piłkarskie. O przyszłości rodzimej piłki, będziemy debatować z Krzysztofem Stanowskim (weszlo.com), Radosławem Majdanem (Polonia Warszawa), Tomaszem Smokowskim (Canal+) oraz Jackiem Mazurkiem (Legia Warszawa). Konferencję zakończymy naprawdę mocnym uderzeniem – o drodze do sukcesu organizacji KSW opowie jeden z jej założycieli – Martin Lewandowski, natomiast siatkarskie ambicje potentata węglowego przybliży prezes Jastrzębskiego Węgla – Zdzisław Grodecki.

Podczas Dni Biznesu w Sporcie szykujemy wiele niespodzianek dla ich uczestników, na pewno nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

Wstęp na konferencję jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich pasjonatów sportu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli m.in.: Forbes, Piłka Nożna oraz SportPlus.

wróć

 Materiały:
   program konferencji.pdf