Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Kalendarium

XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT

26-10-2012

W dniach 6-7 listopada 2010 odbędzie się XII Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT.

Podczas wystawy można zapoznać się ze świetnie sprawdzającym się już na wielu stadionach sprzętem, ale także z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych. Na stoiskach, jak co roku znajdzie się wiele ciekawostek, które zaspokoją potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Targi poświeęone są w całości budownictwu sportowemu, produktom związanym z kompleksowym wyposażeniem stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Na wystawie swoją ofertę przedstawią również producenci sprzętu sportowo-rekreacyjnego. W Targach Kielce spotkają się wystawcy z Polski i zagranicy.

SPORT-OBIEKT Kieleckie targi SPORT-OBIEKT wzbudzają z roku na rok coraz większe zainteresowanie wśród przedstawicieli klubów piłkarskich zajmujących się budową, modernizacją oraz bezpieczeństwem na stadionach, prezesów i wiceprezesów klubów. Przybywa również zwiedzających - przedstawicieli miast i gmin, odpowiadających za bezpieczeństwo i modernizacje obiektów sportowych, co potwierdza coraz częstsze inwestycje samorządów w infrastrukturę sportową.

Po raz dwunasty zapraszamy na Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczny Stadion”, w której w 2011 roku udział wzięło ponad 400 osób. Spotkanie jest elementem ogólnonarodowej kampanii na rzecz poprawy bezpieczeństwa, a także estetyki i komfortu w obiektach sportowych. Konferencja poświęcona będzie również podsumowaniu zakończonych Mistrzostw Europy „UEFA EURO 2012 POLSKA ”, Spotkanie przygotowane jest przez Polski Związek Piłki Nożnej.

SPORT-OBIEKT Problematyka konferencji dotyczyć będzie istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem stadionów, obiektów sportowych, monitorowania widowni oraz organizacji, budowy oraz całej infrastruktury obiektów sportowych w Polsce. W trakcie konferencji zaplanowano debatę, którą poprowadzi grono fachowców. To jednocześnie znakomita okazja do wymiany doświadczeń i informacji nie tylko dla specjalistów z zakresu zabezpieczeń, ale również przedstawicieli klubów sportowych z kraju i zagranicy, a także wszystkich instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz budowy i modernizacji obiektów sportowych.

Podczas wieczornej uroczystości wręczenia nagród Targów Kielce i PZPN odbywa się również Wielka Gala Fair Play. Wtedy wręczane są puchary i wyróżnienia Prezesa PZPN za wzorową organizację zawodów i zapewnienie bezpieczeństwa uczestników na zawodach dla osób i instytucji zajmujących się tą tematyką.

Doskonałym uzupełnieniem oferty wystawy SPORT-OBIEKT jest odbywająca się tradycyjnie w tym samym czasie Ogólnopolska Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM.

wróć